Fuente
Сата зухвало про музло | Season of Melancholy#Сингл «Inmate»#Київ#2026#Romantic #MetalНовий син...
529 Vistas/Alcance
2026-06-08 15:29
Mensaje №3134
Season of Melancholy#Сингл «Inmate»#Київ#2026#Romantic #MetalНовий сингл «Inmate» — ще один крок до майбутнього повноформатного альбому, який вже зараз добре демонструє головну рису гурту: здатність поєднувати готичну естетику з дуже чуттєвою, майже болісною людською вразливістю.Метафора золотого бурштину гарно демонструє центральну ідею релізу — кохання консервує момент, але водночас перетворює його на пастку. Комаха всередині золотавого каменю назавжди залишається красивою — і назавжди позбавленою руху.Це сумна і водночас потужна готична естетика, одкровення у відчаї та бажання зберегти кохання – навіть ціною вічного ув’язнення
Не випадково «Inmate» звучить так, ніби композиція сама не хоче завершуватися остаточно, а є перехідним мостиком до наступної серії треків.Найцікавіший момент синглу — його вступ. Він обіцяє композицію з агресивнішим внутрішнім рухом і сильнішою динамічною дугою. Проте куплет переводить трек у більш безпечне жанрове русло, де Season of Melancholy вже звикли спиратися на вже знайомі шаблонні для себе заповільнено-романтичні рішення замість розвитку початкової напруги.Через це трек на певний момент втрачає той імпульс, який так вдало задає на старті, але все ж таки повертається до нього на приспівах. На мою думку, новий сингл не тягне на ту хітовість, як попередній самодостатній реліз «Change of the Scene», але саме тому «Inmate» рятує концертне відео, яке можна подивитись на ютубі гурту і добрати енергії, якої не вистачає без жвавого відеоряду з чоловіками в чорних балахонах на сцені😬Слухати 🎧