Fuente
Сата зухвало про музло | ХАК#альбом «Рейс в нікуди»#Київ#2026#Алко #скапанк #ска #панкСка-панк ...
554 Vistas/Alcance
2026-04-21 16:10
Mensaje №3106
ХАК#альбом «Рейс в нікуди»#Київ#2026#Алко #скапанк #ска #панкСка-панк традиційно поєднує швидкість панку з танцювальністю ска і подає навіть складні теми через сатиру та енергійний позитивний драйв.Журналісти Kerrang! і Rolling Stone у різних матеріалах про сцену 90-х неодноразово звертали увагу, що ска-панк:«переводить тривогу і фрустрацію в піднесену, майже святкову енергію».У випадку з повноформатним альбомом гурту ХАК ця позиція зберігається, але доповнюється гедоністичним, «пабним» виміром, де на фоні сучасної реальності ця музика звучить не як втеча від піздецю, а як спосіб витримати це бентежне життя з опорою на чорний гумор, самоіронію та смачне пиво🍺 Фраза на початку альбому «Якщо ви впізнали себе в цих історіях, господи! Запишіться до психотерапевта...» влучно розкриває назву самого гурту, де літери ХАК — це хаос, антидепресанти і культура. Підпивасна культура🍻«Рейс в нікуди» – перша повноформатна робота гурту з 14-ти треків.Від першоїкомпозиції до останньої з’являється відчуття, наче слухач разом ізгуртом мчить на повній швидкості в локомотиві. І ніхто не знає, кудиця подорож заведе. Назва «Рейс в нікуди» починає працювати повною мірою, коли дивишся на сам альбом як на маршрут.Все починається з інтро, де звучить згадка про психотерапію — ніби перед поїздкою хтось намагається навести лад у голові. Але далі ця спроба швидко зникає. «Єбанати»«Хоп-хей», «Укрзалізниця» — і от уже запускається сам механізм руху. Локомотив набирає швидкість, і контроль над маршрутом остаточно зникає, особливо в середині альбому.«Нектар богів», «Алкогольна кома», «Бодун», «Зав’язав» — це чистий гедоністичний блок, який складається з алкогольних од.На альбомі не обійшлося і без підПІВАСних фітів. В треку «Рєп4ік» мікрофон у вільну від келиха руку забирає Серьога ПИВОварченко і навалює речитативу під щильну гітарну альтернативу.На перший погляд, тексти пісеньмаксимально прямолінійні, але все не так просто, бо в них вкладеноособливі підтексти, які кожен для себе знайде сам. Пісні наприкінці релізу остаточно розмивають межу між серйозним і пародійним, не даючи альбому застрягти в одному настрої.«Балада» і особливо «Чорно-білі сни» різко гальмують цей рух. Тут зникає гедоністична легкість, і локомотив, який до цього нісся без напрямку, поступово заповільнюється.Він веде не до точки призначення, а до усвідомлення: за всією іронією, шумом і алкоголем завжди залишається щось незамінне, щось… вічне.Прослуховування даного альбому викличеемоційні гойдалки у будь-кого, хто наважиться сісти на «Рейс внікуди».
Альбом для поціновувачів ска, що заряджає позитивом, енергією, добром та обʼєднує своїм підпивасним драйвом🍻Слухати 🎧