Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сата зухвало про музло
Añadido 14 jul. 2024

Сата зухвало про музло

@sata_overdrive
Número de suscriptores: 1 468
Fotos: 1,430
Videos: 950
Enlaces: 940
Descripción:
З вами Сата, тож все буде пі3дато! Оглядачка, орг, фронтвумен RYM. Канал про внутряки муз.індустрії та локальну сцену. Анонси концертів, андерграунд, релізи, базовані войси, вкиди. 📩: @Satadays_bot
Fuente

Сата зухвало про музло | БДСМ#альбом «Брудна Бомба»#Київ2025#rock #метапанкГурт БДСМ повертаєть...

Logotipo de la comunidad de telegram - Сата зухвало про музло Сата зухвало про музло @sata_overdrive
421 Vistas/Alcance 2025-10-04 15:09 Mensaje №2999
БДСМ#альбом «Брудна Бомба»#Київ2025#rock #метапанкГурт БДСМ повертається з третім повноформатним релізом після чотирирічної паузи. Альбом від якого неможливо відмитися — «Брудна Бомба» — звучить як заголовок із термінових новин, але насправді для гурту це діагноз часу: суміш апатії, чорного гумору, абсурду й відчаю, в якому опинився пересічний українець після кількох років війни.Головна мета альбому — передати дух цього часу та емоції пересічного українця. У піснях переплітаються телемарафони, ІПСО, ТЦК, донати, блокпости й ПТСР. Усе це звучить як хаотичний зліпок повсякденності українця після 2022 року, де меми й жахіття війни стали єдиним інформаційним фоном.“Телемарафон” — це тупо рофл з телемарафону, така собі квінтесенція. Образи також взяті звідти. Ідея народилась ще на початку повномасштабного вторгнення: по ТВ кожні 30 хв. звучали фрази “Рускій воєнний корабль, іди нахуй” та “Доброго вечора, ми з України”. Що тут ще можна додати? Доброго вечора, іді нахуй. Жанрово гурт не вміщується у конкретні формати і не прагне цього робити, тому у фіналі виходить те, що вони самі називають «мета-панком». Пердячий фуз, гіперболічні іронічні тексти, DIY-запис, гоцаючі ритми — все це лише підкреслює загальний контекст брудного релізу.Дві пісні “Донать” — це заклик, донатьте. Ваші 2 гривні потрібні і важливі.  У час, коли культура часто намагається бути «ефективно мотивуючою», гурт БДСМ видає відвертий іронічний альбом на межі реальних жахів та абсурду мемів.“Ревем і стогнем” — на мій погляд головна композиція. Ця пісня, певним чином, це такий гімн живим, заклик жити на повну. За останні роки ми всі пережили втрати. Це як і особистий досвід, так і оточуючих нас. Це пісня про те, як співати навіть тоді, коли світ горить — або саме тому, що горить.  Слухати 🎧