Fuente
Сата зухвало про музло | Oi FUSK#кліп / #сингл «скажена собака»2025, 15 серпня#Київ#реп #rapКол...
775 Vistas/Alcance
2025-08-15 15:21
Mensaje №2883
Oi FUSK#кліп / #сингл «скажена собака»2025, 15 серпня#Київ#реп #rapКолись я запишу свої болісні рефлексії стосовно самоідентичності і конверсійності власних переживань на цю тему, але сьогодні це чудово зробив за мене (і багатьох таких з нас) Oi FUSK з синглом «скажена собака».Тут я передаю відчуття про які табуйовано казати, тому вони складно формуються в голові, але вони ніби вітають в повітрі, існують в мовчазних переглядах в публічних місцях, та безумовно в запеклих боях на лінії зіткнення стрічки соціальних мереж. Мені особисто допомагає виписати все на папір, метафоризувати, радикалізувати певною мірою. Це як місце на кухні за холодильником, куди треба пролити світло, і можливо ти знайдеш там ту саму улюблену виделку, яка пропала минулого року. ” — коментує артист.
Комусь пощастилонародитися в «правильному» середовищі, в правильній родині, в правильному місці. Що таке це правильне — кожен розуміє по-своєму?/ за нього обирає суспільство? Умовно правильність залежить від багатьох факторів, які люди не владні обрати (бо ми не обираємо місце/час народження і батьків).Але ми обираємо за що топити, як діяти, де бути і за що стояти. І те і те — частини нашої ідентичності. Походження та досвід виховання не можна змінити. Але й неможливо відкинути, ніби воно не впливає. Особливо коли суспільство розʼєднується на умовно «своїх» і «чужих», «правильних» і «неправильних».Впливає, звісно впливає. І от про це новий сингл народженого у Донецьку Oi FUSK: про розірваність власної ідентичності — коли в тебе немає оцієї опори схваленого «правильного» в суспільному просторі:Лежу на травичці та думку гадаюМаман україночка батя москалик Лежу на травичці в зубах ковиряюсьШматки дисидентів на шпичку мотаюшо робити коли в мене кров на половину московит, Подовина жита Половина антрацит Половина кацап половина салоїдТреба вдіяти наполовину суїцид
Це болісно. Контроверсійно. Ніби закрите питання, що застрягло в горлі, яке неможна вимовити вголос. Але з потоком повітря Фуск випльовує його і розтирає на дзеркалі, в яке ми боїмося / не хочемо дивитися. Крута робота. Дивитися / слухати 🎧 #сатарек