Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🏳️‍🌈🍬Сапфірова Квірянка🏳️‍⚧️
Añadido 14 jul. 2024

🏳️‍🌈🍬Сапфірова Квірянка🏳️‍⚧️

@sapfirer
Número de suscriptores: 137
Fotos: 4,220
Videos: 897
Enlaces: 715
Descripción:
🟦У солянці може бути будь-що . Лакричні Історії: t.me/lqrstorii . Ютуб: https://youtube.com/@SapfirovaSoljanka .

👥 Número de suscriptores

137
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -2

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 3
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

🏳️‍🌈🍬Сапфірова Квірянка🏳️‍⚧️ 2026-06-01
🥀Сапфірова Sonлянка😭🥀 2026-05-18
🌸Сапфірова Веснянка☀️🌸 2026-02-24
❄️Сапфірова Сніжянка🌲❄️ 2026-01-03
❄️🎁JOLLYoва Солянка🌲❄️ 2025-12-01
🌀🍳Сапфірова Солянка🍳🌀 2025-11-14
🌀🍐Сапфірова Солянка🍐🌀 2025-11-05
👻🎃Spookірова Солянка🎃👻 2025-10-13
🌀🧅Сапфірова Солянка🧅🌀 2025-07-21
🌀🧅Сапфірова Солянка🧅🌀 #УкрТґ #УкрАрт #УкрКомікс 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

непостійна рубрика, Носталжі Сапфірка!!!Тут напевно будуть деякі спойлери до фільму про світ під плінтусом, тому поставлю блюрЯ сьодні був на "Бекрумс зе муві в кіно". Не буду починати розказувати за те шо таке закулісся, якщо вам не пітсот років, напевно знаєте. Краще почати з того, що фільму доволі добре вдалося зробити атмосферу самих цих бекрумсів, бо ж головне на чому вони виїжджали ще з часів свого існування як інтернет-прікол, це те що ти сидиш і чекаєш що звідкись вискоче якесь чудіще, а воно не вискакує, бо ти просто сходиш з розуму від того що знаходишся там у повній тиші і самоті. А коли чудіще і з'являється, то ти чуєш більше його тупотіння в твою строну. Інша річ, яку фільм зробив цікаво, то це сам концепт бекрумсів. Типу, світ у якому косо-криво відтворюється вся хуєта що сталася з тобою протягом твоєї тернистої житухи. Кімнати що віддалено нагадують твій дім, гуманоїди з косими йоблами, тощо. Загалом, можна звісно сказати що такий концепт трохи заїжджений, але на моїй пам'яті це чи не перший раз коли хтось спробував надати якогось значання і суті бекрумсам, а не просто накидати базіліон рівнів куди ти на рандомі провалюєшся і тепер там і тиняйся. До речі саме те як зроблені ці істоти, згадані раніше, наштовхнуло мене на думку що бекрумси в фільмі також можуть бути чимось типу закосу під людські сни, бо ж і в деяких сценах в персонажів були ці самі сни. Про персонажів багато напевно не скажу, хіба що в фільмі вони ніби й лізуть як сліпі телята хуй-зна куди, але ти наче й розумієш нашо вони це роблять. Бобіка і Кет чи Кіт чи як її там, шкода канєшна етіх дабряков. В кінці тіки поліз глянути скіко врем'я, як тут хуяк, і фінал. Фінал звісно мозгі трохи виніс, загалом відчутний оцей елемент психологічного триллера, чи як там, ну і ще фінальна сцена, як це прийнято, змушує трохи задуматись, чи не було це все бед тріпом головних героїв. Загалом хвільм сподобався, люблю карамельний попкорн.9 розйобаних стільців з 10
Частина 2Прихильники обмежень часто говорять про демографію: мовляв, треба захищати традиційну сім’ю, народжуваність, майбутнє нації. Але юридична невидимість ЛГБТ-пар не створює жодної додаткової дитини в різностатевій сім’ї. Вона лише робить частину вже наявних домогосподарств менш захищеними.Сила народу, а також і самої держави (capacity) — це не лише кількість населення. Це і довіра між людьми, соціальний капітал, готовність залишатися в країні, служити їй, будувати тут відносини. Організоване суспільство набагато сильніше неорганізованого і подавленого.Дискримінаційне право штовхає людей до еміграції, приховування, недовіри до інших, остраху на абсолютно пустому місці й внутрішнього відчуження.Сім’я — це інститут відповідальності, міцна органічна клітина суспільства. Держава не повинна займатися визначенням, чи подобається їй стать людей у конкретній сім’ї. Держава має передусім створювати умови для стабільних відносин відповідальності, догляду й взаємної підтримки.Важливо, щоб наша політика все ж віднаходила поняття спільного блага. Його часто неправильно зводять до того, “що подобається більшості” або “що відповідає традиційній моралі”. Але справжнє спільне благо — це умови, за яких усе суспільство стає стабільнішим, відповідальнішим і менш вразливим.Цю дискусію небезпечно перетворювати на інструмент культурної перемоги однієї, більш консервативної частини суспільства над іншою. Нам потрібне суспільство відповідальне, яке захищає слабких і один одного і зменшує хаос. Наразі ж я бачу різні групки, які набивають собі політичний капітал через атаки на незахищені групи.Україна в умовах війни потребує не культурних фронтів усередині суспільства, а максимальної інтеграції всіх громадян у спільну справу.Окрема проблема — нові норми законопроєкту. Вони розмиті й можуть бути використані як інструмент тиску одного партнера на іншого, а також держави на подружжя. Особливо проблемною є категорія “доброзвичайності”. За критикою правозахисників, така норма створює невизначеність і може відкривати простір для дискримінаційного застосування.Закон має зменшувати свавілля, а не створювати нові поняття, які можна з легкістю експлуатувати. Якщо людина не може передбачити, чи її сімейне життя буде визнане, бо це залежить від “уявлень” про моральність, то людина живе під загрозою свавільності і вибірковості трактування цих розмитих термінів.Цивільний кодекс має бути “конституцією приватного життя”: він повинен давати передбачувані правила для власності, договорів, сімейних і особистих відносин.І це питання не лише ЛГБТ чи “нетипових” сімей. Такі розмиті категорії завтра можуть застосовуватися до самотніх матерів, людей у повторному шлюбі, міжконфесійних родин, людей без дітей, військових пар, нестандартних форм догляду, літніх людей, які живуть разом і ведуть спільне господарство.Якщо закон захищає лише соціально зручні сім’ї, він не моральний, а конформістський.Спільне благо вимагає боротьби проти моральної паніки і гомофобного популізму. Проти цього треба поставити цінності правової визначеності, соціальної довіри й включення всіх громадян у спільний порядок.Краща відповідь — показати, що українська політична нація достатньо зріла, щоб цим всім не займатися — не створювати розлами, які нікому нічого не приносять, не атакувати меншості, а разом будувати країну.
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
Допоміжний збір "та пішло воно все нахуй"Сьогодні виявилося, що адмінка каналу "Махно 160 сантиметрів" заскамила наші укртг-кола на 50к+. Ця історія викликає відчуття faith in humanity ruined, обманутих людей купа і всі почуваються огидно. Щиро обіймаю всіх, хто сьогодні в ахуї від зрадженої довіри.Тому пропоную на щось відволіктися. У Демсокири от підзагрузнув збір на детектори дронів — круту штуку, яка знаходить і перехоплює зв'язок між фпв-дроном і його оператором, таким чином тупо рятуючи життя Мій збір — допоміжна банка, тож кожний ваш донат передається АВТОМАТИЧНО на офіційний збір, а не ризикує залежатися в мене в кишені. Ця історія облітає всю тусовку — якщо кожний, хто бачить ці репости (а ще кожний хто так і не поняв шо сталося), скине свої 40 грн, то допоміжну банку ми закриємо от прям зараз.https://send.monobank.ua/jar/5i3hMRF7vcМета: 5 000 10 000 грнЗбір Демсокири: зараз 192к з 514кПро детектори:https://t.me/D7_channel/78795Будь ласка, задонатьте і поширте, і пішло воно все нахуй!
гаразд, настав час сказати вам правду я все ніяк не міг зібратися з силами, але ви мусите це знатиСело, нульові, просить син у батька гарні, блискучі, як дзеркало, лаковані туфлі. Просив години зо три. Нарешті, той йому дозволив. Одягнув він туфлі і пішов на дискотеку. Підходить до дівчини в міні-спідниці каже:- Б'юсь об заклад що я вгадаю якого кольору у тебе труси.Та, недовірливо:- Ну давай.Дивиться хлопець на туфлі бачить відображення і каже:- Червоні.Дівчина, явно вражена:- Як ти вгадав?- Це мій невеликий секретик.Іде дівчина до подруги розповідає цю історію і подруга пропонує помінятися трусами щоб перевірити напевно. Підходить знову до цього хлопця і запитує:- А зараз якого кольору?Той дивиться на туфлі.- Зеленого.Дівчина у повному шоці знову приходить до подруги. Та радить їй піти до нього без трусів, думаючи, що це він точно не вгадає. Вона знімає труси підходить до хлопця:- Давай востаннє, вгадуй.Хлопець дивиться на відображення туфлів і непритомніє.Дівчина підбігає до нього починає його трясти. Той ледве прийшов до тями, одразу дивиться на взуття видихаючи:- Бляяя, фух, я думав що туфлі порвав.
Це ДУУУУУЖЕ важливий збір, цим напрямком дуже довгий час ніхто не займався і не мав успіхів, признаюся і я мав певні наробки по цьому напрямку але наступ на Часовому яру змінив пріоритети. Трохи поясню ситуацію на фронті - одночасно в небі до 30 крил противника одночасно у зоні відповідальності бригади, з цих 30 це орлани та зали, це не рахуючи суперками, це не рахуючи ланцети. Ми тотально програємо по розвід крилам. Через крила противник наводить іскандери по нашим складам, по нашим літакам, по цивільним та військовим обєктам. Кадри зняті супер камами можна побачити з дніпра, вінниці, миколаївщині, і багато де ще. Також у нас тотальна відсутність, засобів їх ураження! Бити по ним стрілецькою зброєю не ефективно, ракети їх рідко беруть , по перше бо ракет мало і вони дорогостоячі їх ліпше витратить на гелікоптери ,чи на літаки противника. По друге, нема на що наводитись ракеті, вони холодні, радіо прозорі, тому їх доволі складно знищить. Реб на них теж не впливає, вдало можна подавлювати зали, важче орлани, проти суперкамів нема що взагалі зробити , Та й банально дорогостоячих засобів РЕБ не вистачає, щоб вдало подавити 30 крил слід мати на відповдіній ділянці з 20 засобів, чого в нас нема. А також зали ретранслюють сигнали для ЛАНЦЕТІВ всі ці вйобані танки, арта, особовий склад заслуга незадавленим залам. Раніше статистика уражень крил була крило в місяць, Зараз вдалим залгодженням на нижньому рівні вдалось звести втрати противником крил до 5-8 в місяць, цей же проект зможе звести статистику до кількох крил в день!Саме тому цей збір важливий, це закриє русні очі, це значно збільшість наш військовий потенціал, збереже літаки, життя, склади. Будьласка задонатьте на цей збір!,Банка https://send.monobank.ua/jar/88inaAFaZGКарта банки 5375411221289510Приват 5168745030910761PayPal [email protected]