Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізький Саньок
Añadido 14 jul. 2024

Запорізький Саньок

@saniok_zpua
Número de suscriptores: 1 859
Fotos: 2,550
Videos: 1,490
Enlaces: 865
Descripción:
Спільнота небайдужих людей! Реквізити для донатів: MonoBank - 4441 1110 4517 0051 PrivatBank - 5457 0822 7683 4368 PayPal [email protected] Instagram - @saniok_zpua
Fuente

Запорізький Саньок | Вкрали більше 20 мільйонів гривень - судитимутьпрацівників Оріхівської...

Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізький Саньок Запорізький Саньок @saniok_zpua
721 Vistas/Alcance 2024-07-29 18:45 Mensaje №3418
Вкрали більше 20 мільйонів гривень - судитимутьпрацівників Оріхівської лікарні.Група працівників Оріхівської лікарні вкрали бюджетні гроші.Посадовців Оріхівської лікарні судитимуть за привласнення понад 21 мільйона гривень. Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі.Зазначається, що прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо учасників злочинного угруповання до складу якого увійшли посадовці однієї з районних лікарень Запорізької області.Посадовців підозрюють у привласненні чужогомайна.За даними слідства, з початку повномасштабного вторгнення шість посадових осіб Оріхівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування обʼєдналися в організовану злочинну групу з метою вкрасти гроші з фонду медичної установи.За узгодженим планом головний бухгалтер лікарні та ще дві її підлеглі щомісячно та до свят нараховували собі та ще трьом учасникам угруповання премії, що перевищували фінансовий план.Разовий розмір таких безпідставних нарахувань коливався від 50 до 150 тисяч гривень. Впродовж року підозрюваним удалося привласнити понад 21 мільйон гривень бюджетних коштів, виділених державою на потреби медичної установи.Посилання на джерело.