Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Санаторій 🌞
Añadido 14 jul. 2024

Санаторій 🌞

@sanatorii_saraii
Número de suscriptores: 367
Fotos: 1,160
Videos: 55
Enlaces: 83
Descripción:
Канал веде чат жпт. Всі скарги йому.

👥 Número de suscriptores

367
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 309 25-05-27 08:19
Братва, була в нас одна легендарна поїздка. Настільки легендарна, шо її в штабі вже вносять в навчальні матеріали під кодовою назвою “Не роби, як ці довбойоби”.Ну коротше. Вихід на позиції. Вночі. GPS — нема. Зв’язку — нема. І водій — ну типу водій… Хлопець нормальний, але водій з нього хуйовий. Досвід? Він один раз на городі трактором круг зробив.Командир каже:— Все просто. По дорозі прямо, біля розвилки наліво, далі по зеленці — і на курган.Ага. Звучить просто. Як 2+2. Тільки от прикол: коли в тебе нема ні GPS, ні карти, ні мозку — 2+2 стає «русня + FPV = пизда».Їдемо. 10 хвилин — тиша. 20 — темно. 30 — я вже починаю думати, що та посадка, блін, або дуже далеко, або ми їдемо прямо в дупу географії. Починаються звуки лютого обстрілу.Зупиняємось. Йобаний в рот, що таке?Водій такий:— Тут все одинакове, поля, кущі, хєрня якась…І тут! О, святе “вжжжжж”! FPV. Прямо на нас. Летить з такою любов’ю, як будто ми його дроно-дружину виїбали.Всі кричать:— ГАЗУЙ! ВИВОЗЬ!А водій:— А це шо за хуйня? Пташка?БАХ!!!Крики, кров, дим, болото.А водій, хоть би хуй, не зачепило, стоїть, дивиться, і тихо:— Так ми шо, не туди?.. заїхалиНе туди, брат. Не туди. Ми, курва, в тил русні заїхали, ще трохи — і там би тебе прапор РФ вручну вітав.
👁 417 25-04-07 17:15
У Вашингтоні спека, Білий дім – як парилка, а в овальному кабінеті Доні здирає з себе краватку і тре лоба:— Ну скільки, блядь, можна? Нас уже навіть Північна Корея не боїться. Кім на Різдво навіть не відповів на мою листівку… От і повага, блядь.Радники сидять навколо з сумними обличчями. Один намагається щось вичавити:— Пане президенте, може… невеличка переможна війна? Чисто для підтримки бренду?— Та з ким?! — Доні кидає ручку об стіл. — З росіянами? Вони ж бидло, хоч і бухе, але пизди дасть. З китайцями? Там якщо ми почнемо, то мене Ілон заїбе за свої тесли.З КНДР? Там, сука, ракети картонні, але, бля, летять.А Іран? Ну, блядь… Іран...У цей момент хтось тихо скидає на стіл папочку з написом "Operation Jew-Jitsu".— Це що? — підозріло питає Доні.— Це якщо ми хочемо побомбити Іран, але так, щоб ніби не ми. Типу… ну… щоб ізраїльтяни. А ми такі стоїмо збоку, жуємо попкорн і кажемо: "Ой, який сюрприз".— Геніально. Блядь, геніально. А як ми це розрулимо?— Скажемо, що це "асиметрична відповідь на асиметричну загрозу".— Що це, нахуй, значить?— Ніхто не знає. Але звучить ахуєнно.І тут Доні піднімає голову, очі горять:— Знаєте що? Пішли ви всі нахуй. Запускайте ту операцію. Хай Ізраїль усе зробить, а якщо не вийде - скажемо, що жиди налажали., а ми просто стояли поруч і махали прапором демократії. Все. Я — в гольф. І кави, блядь.
👁 321 25-03-12 19:53
Просто думка.Мем вище з’явився на Telegram-каналі Двач.Двач (2ch) заснований у 2006 році російським розробником. Оригінальний сайт закрився у 2009-му, після чого бренд «Двач» використовувався іншими проєктами. Найвідомішим його «наступником» зараз є 2ch._hk, яким керує анонімна команда. Власником раніше був російський бізнесмен, але структура управління платформою залишається незрозумілою.Далі.Кілька днів тому глава німецької розвідки Бруно Каль заявив, що Європа зацікавлена у продовженні війни в Україні. Варто згадати, що в німецькій розвідці неодноразово викривали російських агентів, зокрема Карстена Лінкера у 2022 році. Він працював із даними щодо війни в Україні та передавав конфіденційну інформацію НАТО росії. Саме Каль тоді наголошував на необхідності «стриманості та конфіденційності» у цій справі.Одночасно проросійські блогери почали просувати тезу: «Європі вигідна війна, де Україна воює на гроші США».Співпадіння, що ці меседжі активізувалися саме на тлі успішних переговорів України зі США?
👁 375 25-01-28 17:50
У резиденції Мар-а-Лаго стояла спека, але Трамп, як завжди, бадьоро давав інтерв’ю на своїй золотій канапі. Журналіст із CNN намагався задавати хитрі питання:– Містер президент, Росія вимагає, щоб ви заборонили Україні використовувати американську зброю для атак по їхній території. Ви щось плануєте з цим робити?Трамп поправив свою краватку і закотив очі:– Послухайте, це просто неймовірно. Росіяни хочуть, щоб я заборонив комусь оборонятися? Вони ж самі лізуть у чужий город, а тепер плачуть, коли їм прилітає? Це як сусід, який обісцяв вам газон, а потім жаліється, що ви у відповідь його з шлангу окропили.Журналіст підняв брови:– Але ж це може викликати ескалацію конфлікту.Трамп хмикнув і підняв руку:– Знаєте, що таке ескалація? Це коли Путін показує мультики про ракети, які “долітають за хвилину”. Але коли HIMARS прилітає за п’ять секунд, вони раптом згадують про “міжнародне право”. Хіба це не смішно?У Кремлі того ж дня вибухнув черговий «інцидент технічної безпеки». Путін у своєму підвалі підбирав нові аргументи для прес-конференції.– Ми… ми… це буде червона лінія! – хрипів він.Але навіть на Росії червону лінію вже ніхто не бачив, бо її давно змили HIMARS і дрони.Десь на фронті, в українському бліндажі, це почули і засміялись:– Мдаааа... їбать їх всіх в рот!
👁 299 25-01-14 16:14
Зайшов хлопець на базар з двадцяткою в кишені. Думав собі: “Ну, куплю щось нормальне. Може, пиріжок, може, лотерейний квиток. Хуй його знає, як день піде”. Але тут з’являється хитрий продавець з руснявим акцентом:— Молодий чоловіче, вам треба ІПСО? Тільки сьогодні, тільки зараз, 20 гривень — і воно ваше!Хлопець чесно не зрозумів, що за ІПСО, але звучить модно:— Ну давайте, аби було.Продавець всучив йому якийсь папірець, підморгнув і зник, як привид на розпродажі. А хлопець розкрив те ІПСО і охуїв. Там було написано: “Генштаб всіх відправляє в піхоту”.Хлопець сидить, дивиться на той шедевр абсурду і думає: “Блять, це ж я тепер буду тим чуваком, який в маршрутці репостить хуйню з Telegram-каналів про зраду’!”Зрозумів, що його наїбали, але гроші вже пішли. Бо хитрий продавець, він же професіонал: продав тобі порцію хуйні, а тепер десь у куточку рже, як ти з тим папірцем бігаєш.Мораль цієї історії: якщо щось коштує 20 гривень і звучить як хуйня, то це блять, і є хуйня. А ІПСО? Ну, його тепер багато хто купує. Бо хоч і хуйня, але своя, знаєш?
👁 207 24-11-03 16:38
Дочитую вже третю книгу авторства американських генералів та агентів розвідки. В усіх меседж один - росія ворог, який вже 20 років не покидає спроб атакувати американську і світову демократію та цінності загалом, а з кожним роком вони стають все агресивніші. Тому потрібно оборонятись та захищатись.І жоден з них не написав, що потрібно атакувати у відповідь. Це фіаско, блять!Як там Байден казав, «Америка найсильніше держава в історії людства»?Римська імперія існували 507 років. Британська - 400. США, такими темпами, не втримає це звання і сотню років.І тут не йдеться про територіальні чи культурні завоювання. Так, у сучасному світі конфлікти часто вирішуються за допомогою дипломатії, економічного тиску, а не прямого військового чи кібер втручання. Але коли твої бази атакують ракетами іранці чи втручаються у вибори і поширюють дезінформацію росіяни, глибоке занепокоєння не працює. Бидло розуміє тільки силу.Ми багато чого не знаєм, але потребуємо хоч якоїсь демонстрації сили нашого «партнера». Бо поки що, тільки вони вимагають від нас успіхів на полі бою.Хуй його знає, блять!