Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,390
Videos: 2,670
Enlaces: 1,940
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | У нас були різні президенти - слава Богу, не як на ₚосії, бо ми не аді...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
6 570 Vistas/Alcance 2026-05-20 10:12 Mensaje №11154
📣 У нас були різні президенти - слава Богу, не як на ₚосії, бо ми не адіннарот з московитами, як запевняв сепаратистів Зеленський в окупованій Горлівці у 2014-у. Когось з цих президентів - як от Кучму - я зневажала. Когось - як от Порошенка - дуже поважала.Але якими б вони різними не були - четверо спокійно сиділи у той чорний день у ложі Верховної ради. Не було тільки мішка з московитським лайном - Януковича.Наразі про долю Януковича нинішній преЗЕдент може лише мріяти: не ту кашу він тут заварив.Щоб по-справжньому найгірший з людей в Україні - з огляду на відʼємні людські чесноти - був з реготом обраний президентом!І щоб така потвора так спотворила квітучу країну!Так, з проблемами, з колоніальним насліддям, з тліючою війною, але з перспективами, з майбутнім!А ця потвора згуртувала навколо себе зграю таких самих потвор, аби розікрасти тліючі руїни!А ви тут після них кохайтесь конем і єднайтесь навколо цвинтаря!От на чистоту: хтось вірить, що Зеленський сидітиме у ложі Верховної ради на інавгурації наступного президента?