Fuente
𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Чотири роки тому, 9 травня 2022 року, Арестович промовив єдине правдив...
4 990 Vistas/Alcance
2026-05-10 15:00
Mensaje №11076
📣 Чотири роки тому, 9 травня 2022 року, Арестович промовив єдине правдиве слово зі свого гнилого рота. На питання про швидку здачу півдня він видав своє коронне: про€балі. Це був той нечастий випадок, коли професійний брехун випадково промовив правду щодо наслідків шокуючої некомпетентності і відкритої зради держави Зеленським і Ко. Суть допису не про покидька, який нині - вкотре! - пламєнний апазіцианєр.А про того, який залишився і боневтік, аби далі все про€бати, а саме: 20% території країни, сотні тисяч життів, мільйони біженців. І перетворити квітучу країну - так, у стані війни, так, з болючими проблемами, але з перспективами, з розвитком, з майбутнім, з бажанням у ній жити - у криваво-корупційне ґетто, з якого вибираються безперешкодно лише міндічі-цукермани з накраденими мільярдами. І сам невідомий Вова, аби посвітити таблом за кордоном…І, найдикіше, що наша пропаганда досягла такого ското-рівня, що ламає націю через коліно і примушує цілувати його криваві штиблети: «він не знав…, він ні до чого…, крім нього - ніхто…, без нього ніяк…»І війна не скінчиться - ми вже це чітко почули на плівках, бо інакше над ними припиниться золотий дощ. Боневтік, щоб виконати план до кінця.