Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Ніхто не вірив у те, що розпочнеться війна в центрі Європи в 21-му сто...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 100 Vistas/Alcance 2026-03-26 11:45 Mensaje №10728
📣 - Ніхто не вірив у те, що розпочнеться війна в центрі Європи в 21-му столітті. Сигнали поступали, і наші розвідники нас попереджали, що війна буде десь в ті цифри, в яких вона почалася, в ті дати. Чи правильно було заспокоювати людей? Знаєте, а яка альтернатива була? Що треба було робити? Масово переселятися з тих районів? Зараз не можу сказати, наскільки правильні або неправильні були відповідні рішення. Я думаю, історія все розставить на свої місця.——————————————«Державника» вам на лопаті! Це Федір Веніславський у інтервʼю Власті Лазур про «а шо треба було робити?»Знаєте, що вкурвлює до скреготу зубів? Сидить живий-здоровий, і діти його такі ж, і з дружиною все ок. І варнякає, що «ніхто не вірив».Не вірити можу я, пересічна громадянка, не вірити може бабця на базарі, дядько-сусід, троюрідна тітка. А ви - влада! У вас впродовж кількох місяців до початку повномасштабної війни був детальний план нападу ₚосіян!Де-таль-ний! Де буде напад, у яких напрямках, у якій кількості! Не вірили? Та ви все знали достеменно! Вам просто треба було «освоювати» мільярди до останньої секунди!Що треба було робити? Для початку, КАЗАТИ ПРАВДУ! І людей, які не могли про себе подбати - так, вивозити!От би почути голоси тих, які були розстріляні в авто, чиї тіла спалені, або зґвалтовані - як жінки, так і чоловіки, які пройшли через підвали, або й не вийшли з них! От би вони розповіли про нашу владоньку «людяну»!Так, пане Веніславський, історія розставить все на свої місця. Ваше місце в історії вам не сподобається.