Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Гортала-гортала ютуб і догорталась.. Рубрика «пєстні, ат каторих сльоз...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
2 550 Vistas/Alcance 2026-03-22 10:16 Mensaje №10702
📣 Гортала-гортала ютуб і догорталась.. Рубрика «пєстні, ат каторих сльози наварачіваюцца», і ось це ось за жовтень 2014 року.Як же ця клята квартальщина прицільно била по знеціненню усього українського! Як же вони потужно працювали на московитів!Фінальний акорд завершується словами «только жаль матерей - украинских и русских»Какіх-такіх рускіх мацєрєй вам жаль, покидьки ворожі? В жовтні 2014-го ці квартальні харі не чули про Іловайськ і не здогадувалися, що наших оточили регулярні війська ₚосії? А скільки до того вбито наших захисників? Мацєрєй вбивць-катів шкода?А зараз будь-який зелебоба гартаннно горлає: у нас війна з 2014-го! Чого ж до Зеленського її не закінчили, а він, бідний, вигрібає!Все-таки недаремно Подоляк свій золотий батон гризе: методички розсилає на всі випадки.А яка-така війна, зелебобе вульгарний? Он у вашого потужного війни немає. Є якийсь стрьомний конфлікт, у якому «жаль рускіх мацєрєй»!Квартальщина - це аж ніяк не гумористичне, тим більше, не культурне (бгг!) явище!Це свідома підривна робота на користь ₚосії, а також багаторічне формування дебільно-інфантильного виборця, який хоче хоть поржать замість думати. А потім голосує за ворога.Не забувайте, хто «зробив» країну!