Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Зайшла у коментарі під одним дописом і не могла відірватися.. Шедеври)...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 870 Vistas/Alcance 2025-07-31 18:10 Mensaje №8587
📣 Зайшла у коментарі під одним дописом і не могла відірватися.. Шедеври))———————————————Тепер незалежність НАБУ і САП - потужне досягнення Найвеличнішого, а не бариги Порошенка!!!Цей наш президент такий умний!Вбивав незалежність НАБУ і САП: - Це гарантії незалежної роботи антикорупційних органів!Встановив знову НАБУ і САП: - Це гарантії незалежної роботи антикорупційних органів. Мабуть, єрмак пояснив…Прям цар Соломон ! Спочатку все поламай, а потім верни, як було, і будеш хорошим пацаном. Всі довольні - всі щасливі, в наших людей пам'ять, як у карасика - щойно з гачка зірвався і знов на той самий гачок…Він заткнеться нарешті? Що ти, сук@, вякаєш?Все, тобі тепер ніхто не те, що повірить, тебе вже ніхто і слухати не буде, гівно ти хрипате!Хороший президент. А отой, поганий, хотів набу і сап поламати, але хороший президент виправив усе! Аве лідору!Сто шагов назад, тихо на пальцах…Ну, чимось займатися потрібно, не все же час з Єрмаком в ліжку валятися…Оце оперативність! З такою швидкістю ти б готувався до війни за півроку до широкомасштабки. Спочатку треба було обісратись, теж попереджали - не роби цього… Вовік, тобі не відмитись.