Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Прочитала допис Казаріна про те, що ми, у майбутньому, назвемо перемог...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 430 Vistas/Alcance 2025-07-07 17:02 Mensaje №8328
📣 Прочитала допис Казаріна про те, що ми, у майбутньому, назвемо перемогою, а що поразкою. І скільки у цих понять буде прихильників і ненависників..Казарін мені нагадує чемпіона по фігурному катанню: як же майстерно він ковзає по недавній історії! Як легко виконує стрибки-повороти, досконало маскуючи свої зусилля по розмиттю відповідальності зелених тварюк!Здається, допис узагальнений, ні про що конкретно, здається, чисто роздуми, але ні!Пише: ₚосія буде тріумфатором, якщо ми уподібнимося до Білорусі - визнаємо ₚосійські прапори над окупованими територіями, роззброїмося, як наполягає ₚосія, тощо…І ні пари з вуст шанований багатьма блогер, що ₚосія буде абсолютним тріумфатором, якщо ми не лише виконаємо забаганки кремля, а станемо Білоруссю по суті: зі згортанням демократичних процесів, з саботуванням руху до цивілізації, зі щоденним посиленням тиску на опозицію і, фактично, з розгортанням репресій щодо інакомислення…Хтось щось подібне прочитав у цьому майстер-класі філігранної облуди і довершеної недосказаності?Пише: ми не здавали території, вони втрачалися під час запеклих боїв! Та ладно! Та лад-но! А«пацаны, оружие уберите! Я ж не лох!» Оце був бій, так бій!Жодного натяку на велике крадівництво, на вбухані дикі гроші в асфальт напередодні війни, що вже висіла у повітрі і на обрії. Жодної згадки про зумисну сліпоту і глухоту щодо загроз, озвучених авторитетними джерелами! Жодного натяку на свідому кадрову політику з максимальним притягненням на важливі посади кремлівської агентури!А шалений спротив маленької частини суспільства очевидним спробам Зеленського допомогти путіну «остаточно вирішити українське питання» швидко і з наскоку Казарін називає… «боротьбою Скоропадського з Петлюрою». Мої собаки, щоб прочиститись зсередини, траву їдять. А потім відомо що відбувається. Так от у мене приблизно така ж реакція на прочитане. Сказала б, що викреслюю шанованого багатьма блогера із авторитетних дописувачів, але не скажу. Бо вже викреслила його раніше.