Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Два дні поспіль думаю про участь нашого сьогоднішнього президента післ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
2 100 Vistas/Alcance 2025-06-25 16:32 Mensaje №8225
📣 Два дні поспіль думаю про участь нашого сьогоднішнього президента після того, як він складе повноваження. Передусім йому самому зараз видається, що він фореве, але ні. Колись-то він покладе те посвідчення на стіл. Або заберуть і покладуть.Чи можна уявити Зеленського через шість років після свого президентства ось так - вільно-спокійно серед людей, як вчора ходив вулицями Львова Порошенко? Та не буде цього ніколи! Не знаю, чи буде він живий на той час, але навіть якщо пощастить, то ховатиметься довіку. На його власній інавгурації були присутні усі попередники. Чи буде він колись присутнім на інавгурації сьомого? Я не можу цього уявити. Не можу уявити його без численної охорони, суфлера у вусі, папірця під носом, Єрмака за спиною…Давно звернула увагу, з якою повагою Порох ставиться до памʼяті про загиблих друзів - партійців, прихильників, добрих знайомих. Регулярно згадує у дописах, зустрічається з родинами, навідує могили. Це так… Це так по-людськи, це такий прояв поваги і вдячності!Натомість кого згадувати Зеленському? З по-справжньому близького оточення? З партійців, прихильників, старих знайомих? Маю на увазі живих, діючих, активних?Трясця, ну суцільні ж зрадливі покидьки, кривава копумрота і ненависний квартал. Як чувак майже до півста дожив, борсаючись у такому гівні?