Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Денис Мінін:Це не люди - це біомаса тупих рабів. Їхній сенс життя — лі...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
2 000 Vistas/Alcance 2025-05-20 05:42 Mensaje №7813
📣 Денис Мінін:Це не люди - це біомаса тупих рабів. Їхній сенс життя — лізти вперед, жрати й залишати після себе порожнечу. На ЛБЗ (лінія бойового зіткненя) щодня лізуть штурмувати маленькими зграями — по 3–5. Лізуть по трупах своїх же. Без плану. Без успіху. Просто — труп на труп, поки не завалять нас м’ясом. Це не війна — це утилізація біомаси.Їм не треба кілометри — їм треба хоч кілька метрів, щоб потім здохнути на них. Знов і знов, поки є кому повзти. Їхня впертість — не відвага, це просто інстинкт рою. Там вже немає особистості. Є тільки маса, яка не питає “навіщо?”, а просто лізе вперед, бо так сказали.Я батько двох дітей. І мені важко усвідомити: вони йдуть сюди вбивати моїх дітей, щоб виростити своїх. І не соромляться цього. Їхня мотивація — не ідея, не боротьба, не честь. Їх веде борг, іпотека і мрія про нову пралку. Вони вбивають за гроші. За побут.І коли береш їх у полон — опускають очі. Ні “вибач”, ні “не знав”. Нічого. Бо вони готові зайняти наш дім, лягти в наше ліжко, вдягнути нашу одежу й їсти з нашої тарілки. Бо так дозволив їх цар і поп. Тож можна.Вони не прийшли боротись. Вони прийшли грабувати, вбивати й жерти. І поки ми живі — ми маємо бити це паскудство, поки не зникне останній із них.