Fuente
Дивідендний інвестор 🇺🇦 | Звіт по портфелю за листопад 2025 рокуПродовжую йти до фіна...
1 410 Vistas/Alcance
2025-12-08 12:37
Mensaje №548
Звіт по портфелю за листопад 2025 рокуПродовжую йти до фінансової незалежності та ранньої пенсії. За листопад я отримав дивіденди розмірі $ 77.78. У листопаді я нічого не купляв та не продавав. На січень планую продаж близько 15 компаній. Поки накопичую кошти, у грудні можливо додам до портфелю Visa, Inc. (#V), Mastercard Incorporated (#MA). Тут писав про обов'язкову купівлю VOO незалежно від ситуації на ринку, але поки цей пункт на паузі. Чим більше дізнаюся про стратегію Баффета–Мангера, тим менше виникає бажання щось купляти або купляти на всі гроші. Мені подобаються їхні цитати: "Більшість людей не терплять сидіти й нічого не робити. Але саме це часто найрозумніше рішення";"Ми не намагаємося бити по кожному м’ячу. Ми чекаємо того, який можемо вдарити дуже сильно"; "Інвестор повинен бути здатним сидіти осторонь, нічого не робити, а інколи — дуже довго";"Вам не потрібно робити багато речей правильно в житті — достатньо кілька разів ухвалити справді великі рішення". ✅Що стосується підвищення дивідендів, то у листопаді я отримав підвищені дивіденди у порівнянні з минулим кварталом від Realty Income Corporation (#O) на 0.2%. ✅А наступні компанії з мого портфелю оголосили про підвищення дивідендів у наступному кварталі:- Automatic Data Processing, Inc. (#ADP) - на 10.4%;- Aflac Incorporated (#AFL) - на 5.2%;- Atmos Energy Corporation (#ATO) - на 14.9%; - Snap-on Incorporated (#SNA) - на 14%.➡️ Більш детальну інформацію щодо мого портфелю можна побачити у моєму закритому каналі.➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖#Мійпортфель