Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - розбірки у паблосі
Añadido 14 jul. 2024

розбірки у паблосі

@rozbirky_v_pablosi
Número de suscriptores: 562
Fotos: 881
Videos: 762
Enlaces: 144
Descripción:
Мемний паблос та блог Родіона Вистровського. Всі мої меми є народною власністю під ліцензією MIT.
Fuente

розбірки у паблосі | Другий адмін на місці.Після використання макбуку протягом трьох місяці...

Logotipo de la comunidad de telegram - розбірки у паблосі розбірки у паблосі @rozbirky_v_pablosi
298 Vistas/Alcance 2026-05-17 12:38 Mensaje №2391
Другий адмін на місці.Після використання макбуку протягом трьох місяців, я прийшов до висновку, що Unix-системи просто краще в усьому, що можна було тільки уявити на Windows.Сам факт того, що я зараз ним користуюсь і відчуваю, що саме я користуюсь цим компʼютером, а не майкрософт – дуже нагадує мені мій перший досвід з арчем і мій перший досвід з віндовс хп/7.А неймовірна кількість підтримуваних додатків і ігор БЕЗ ПРОТОНУ просто кажуть про небажання більшості компаній думати про лінукс як операційну систему поза серверів.Але цей час минув.У мене все ще є дойоби до маку і таку ж саму систему "продай свою душу і свої персональні дані щоб користуватись нашою ОС" і багато чого іншого.Але навіть так, у мене реклама досі не таргетна, на відміну від часів коли я мав віндовс як основну ОС, just saying.Windows era is finally coming to the end. Reject corporate abuse and use Linux - be free.(P.S: я б з радістю затестив Asahi, але нажаль я не маю права, бо макбук не належить мені. Можливо якщо його мені віддадуть його в майбутньому - я спробую і дам вам свій вердикт).