Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Роман Бутурлакін ⚡️
Añadido 06 dic. 2025

Роман Бутурлакін ⚡️

@roman_buturlakin
Número de suscriptores: 1 254
Fotos: 3,030
Videos: 956
Enlaces: 1,080
Descripción:
Ютубер, музичний оглядач, Цезар. Автор проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ»⚡️ YouTube – 7M 👀, 16K 👥 Співпраця ➡️ [email protected] Реклама, промо релізів, подякувати за роботу: https://fanlink.tv/MrRoman
Fuente

Роман Бутурлакін ⚡️ | Друзі, щоб підсумувати ситуацію з Перманом і більше не повертатися до ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Роман Бутурлакін ⚡️ Роман Бутурлакін ⚡️ @roman_buturlakin
661 Vistas/Alcance 2026-03-25 15:56 Mensaje №5966
Друзі, щоб підсумувати ситуацію з Перманом і більше не повертатися до неї…Найбільше засмутила заскарублість і непрогресивність наших зірок, які почали писати листи виправдання щодо цього інциденту.Зрозуміло, що Сергій - дієва людина, класний фахівець, талановитий організатор і виконавець. Але Харві Вайнштейн - ще більш талановитий оскароносний продюсер, Кевін Спейсі - видатний і легендарний актор - володар безлічі нагород, Уілл Смітт - визнаний світовою спільнотою як один з кращих артистів… але всі вони у свій час понесли відповідальність за неправомірні дії. І ось це ваше «перенервував», «псіханув», «він стільки зробив» - це лише свідчення того, що ви не усвідомлюєте, що є будівничими сучасного суспільства, що таким чином нормалізуєте психологічне насильство, приниження, посягання на честь і гідність. Ви ж самі після деяких зустрічей з глядачем часто дивуєтеся рівню внутрішньої культури нашого соціуму: наші люди можуть і на сцену без дозволу піднятись, і почубитися під час концерту, і викрикувати непристойності між піснями, а головне, вдома у своїх сімʼях вести себе згідно вами затолерованих норм… Усвідомте, всі ці люди - відображення вашого морального світу і духовності, ваших цінностей і ваших поглядів на життя.І, головне: тільки великі особистості, автоматично, на рівні інстинкту, завжди, без усіляких умов, займають бік слабшого… Шкода, що ви не такі:(Перман прийшов і піде, як і решта директорів. А Віктора ви будете і далі зустрічати за лаштунками. З якими очима? Як ви могли не підтримати колегу? 🙈