Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Роман Бутурлакін ⚡️
Añadido 06 dic. 2025

Роман Бутурлакін ⚡️

@roman_buturlakin
Número de suscriptores: 1 254
Fotos: 3,030
Videos: 956
Enlaces: 1,080
Descripción:
Ютубер, музичний оглядач, Цезар. Автор проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ»⚡️ YouTube – 7M 👀, 16K 👥 Співпраця ➡️ [email protected] Реклама, промо релізів, подякувати за роботу: https://fanlink.tv/MrRoman
Fuente

Роман Бутурлакін ⚡️ | Трапилось відео із закликом артистів голосувати за їхні фан-клуби в но...

Logotipo de la comunidad de telegram - Роман Бутурлакін ⚡️ Роман Бутурлакін ⚡️ @roman_buturlakin
699 Vistas/Alcance 2026-03-07 15:29 Mensaje №5896
Трапилось відео із закликом артистів голосувати за їхні фан-клуби в номінації «Найактивніший фан-клуб» премії MUZVAR AWARDS у «Дії» і зрозумів, що думаю про номінацію декілька днів.Це та номінація, де голосують виключно глядачі, а не члени журі, яким я є, то можу про неї висловитись. Дуже радію, що в Дії вперше є голосування музичних премій, бо це круто! Але не розумію чому саме ця номінація. Бо тут відчуття, ніби оцінюється розмір аудиторії, а не що той фан-клуб робив та в чому проявляється його активність. Думаю, ви погодитесь, що слухачі артистів ≠ учасники фан-клубу. Це трохи інше. Особисто я взагалі не люблю слово «фан», бо у мене асоціація з цими часто неадекватними людьми, які кидаються на всіх підряд, якщо їм щось не сподобалось (тут навіть не треба називати артистів, бо ви самі можете зрозуміти про кого мова). Це ті люди, які сталкерять артистів під готелями, ресторанами, радіостанціями і т.п.Є милі речі, які вони роблять — флеш-моби на концертах, наприклад. Але як чесно обрати саме найактивніший фан-клуб голосуванням в Дії? Для мене це питання із зірочкою, бо коли самі за себе голосують — таке собі. А якщо саме у цьому і вимірюється активність — то теж сумно.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки