Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Роман Бутурлакін ⚡️
Añadido 06 dic. 2025

Роман Бутурлакін ⚡️

@roman_buturlakin
Número de suscriptores: 1 254
Fotos: 3,030
Videos: 956
Enlaces: 1,080
Descripción:
Ютубер, музичний оглядач, Цезар. Автор проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ»⚡️ YouTube – 7M 👀, 16K 👥 Співпраця ➡️ [email protected] Реклама, промо релізів, подякувати за роботу: https://fanlink.tv/MrRoman
Fuente

Роман Бутурлакін ⚡️ | Почитав що написала Кажанна про Ваню Рассела та зробив наступні виснов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Роман Бутурлакін ⚡️ Роман Бутурлакін ⚡️ @roman_buturlakin
1 420 Vistas/Alcance 2026-01-10 18:28 Mensaje №5337
Почитав що написала Кажанна про Ваню Рассела та зробив наступні висновки: для того, щоб знімати відео про музику на Ютуб треба:— бути артистом;— мати 5 октав;— мати мільйони стрімів пісень (бо ж почнеться оце «Досягни того, що досяг/ла я — тоді будеш говорити», якщо це молодий артист скаже критику);— збирати НСК «Олімпійський»;— перемогти на Євробаченні, бо лише тоді ти розумієш контекст конкурсу.Ну, ок 🫠Кажанна, для того, щоб критикувати ютуберів, які говорять про музику треба:— створити YouTube-проєкт;— зняти 100+ великих відео;— бути автором, ведучим, сценаристом, оператором, режисером, монтажером, гафером, звукорежисером, дизайнером, SMM-ником в одному обличчі і не випадати з контексту;— аби цей контент мав сотні тисяч/мільйони переглядів;— бути членом журі музичних премій та конкурсів;— не бути лицемірним.«була б там аудиторія 300k — ви б навіть рота публічно не відкрили, бо страшно». Ой, насмішила цим реченням особливо. Здається, ми це робимо ледь не постійно… Читаємо останній пункт.Робити огляди — нормально. Не обов’язково для цього бути дипломованим музикантом. Артистам просто треба вміти сприймати критику та бути готовим чути щось, окрім компліментів. У всіх оглядачів своя манера (у Вані розважальна), але зверхньості ні за ким не помічав.Треба нам з Ванею та Максом Нагорняком створити гурт та почати співати, так зрозумів (Олексію Бондаренко та Владу Лагоді пощастило більше, бо вони вже музиканти. Юля Ткакуч, пробач, у нас буде чоловіче тріо). Тоді Кажанна нас верифікує у музичні оглядачі/критики. Пропонуйте назви у коментарях 🤌❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки