Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - рома гній
Añadido 06 ene. 2025

рома гній

@romaheniy
Número de suscriptores: 3 658
Fotos: 381
Videos: 118
Enlaces: 464
Descripción:
Канал роми генія

👥 Número de suscriptores

3 658
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -21
Promedio/Mes:: +26

📊 Mensajes por Día

2.4
Último día: 0
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 2.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,030 26-01-17 21:41
Я давно помітив що я не чекаю хороших ігор на State of play. Коли я чую що буде нова презентація плейстейшен, я прямо знаю, що зараз я побачу купу посереднього лайна яке не просто мені не цікаво. У мене враження наче от прямо ЩИРО це нікого не цікавить. Просто купа другорядного, однакового порожняка. Я як людина яка нещодавно став ще й власником нінтнендо, відчуваю себе наче я знайшов собі нормального партнера після абʼюзивних стосунків. Не ідеального звичайно, але! Нінтендо регулярно робить свої презентації, випускаючи ексклюзиви з високим кваліті контррлем, і цікаво воно мені чи ні це друге питання, але у мене не має (частіше) враження що це посередність. А стейт оф плей рідкісні і ніякі. І от показали на одному з них SAROS, це гра яку я чекаю, але вона була цікава суто мені і певній ніші гравців, це був найжирніший анонс (показали останнім в низці, значить ставили на нього та і решта ігор слабенькі) а хочеться щоб в цей же вечір ще показали Анчартед, Літл Біг пленет, щось нове від Санта Моніка, і Джека і Декстера. Хочу любого, різного, хочу сильних потужних персонажів, ТАЙТЛИ, щось нове. Плейстейшен я люблю, але це стало запускалкою. У Світча є індивідуальність, свій вайб, а пс це такий самий запускач всіх ігор як і ПК
👁 1,600 25-10-01 16:00
Завтра випуску не буде, тому я прокоментую те що відбулося в моїй рідній Одесі тут. В Одесі оголошено «червоний рівень» небезпеки через зливу: усі школи і садочки перейшли на дистанційне навчання.Внаслідок негоди загинула ціла родина, вони проживали на цокольному поверсі будинку, їх накрило хвилею. Також, загинули три жінки, яких по дорозі знесло течією. Згодом в одному з провулків міста виявили тіла: двох чоловіків, двох жінок та дівчинки. Найбільше постраждала саме Одеса, хоча повінь зачепила й Чорноморськ. Вночі рятувальники працювали над евакуацією людей із підтоплених районів. Місцями вода була вище грудей.За даними ДСНС, всього вдалося врятувати 362 людини та евакуювати 227 транспортних засобів.Зеленський назвав ситуацію в Одесі “жахливою” і доручив провести повну перевірку обставин трагедії та роботи відповідальних служб. Він висловив співчуття родинам загиблих і повідомив, що перевіряють інформацію про ще одну людину, доля якої невідома.За даними синоптиків, 30 вересня в Одесі випала півторамісячна норма опадів.Мама живе в Одесі і коли все тільки починалося вона каже «ну ти ж знаєш до чого у нас в Одесі призводить дощ. Я кажу: до гуманітарної катастрофи. І це ми ще не знали чим все скінчиться. Я все життя бачу як сильний снігопад або злива може зупинити місто. Ми авжеж не можемо повпливати на опади, але ми можемо повпливати на наслідки.Жертв у цій трагедії можна було б уникнути, якби місцева влада системно працювала над кількома речами: заборонила проживання на цокольних поверхах у районах із ризиком підтоплення (розумію все, але цього треба прагнути), чистила та модернізувала зливові системи, швидко попереджала людей через SMS чи пуш сповіщення про небезпеку й організовувала вчасну евакуацію з низин міста (хоча скажу чесно, одеситам часто похуй на будь що, тому тут 100% ефективности було б марно чекати). У містах Європи чи США з подібними ризиками (типу Венеції, Гамбурга або Нового Орлеану) влада встановлює спеціальні дренажні помпи, будує резервні канали відведення води, а під час прогнозованих злив швидко блокує в’їзд у небезпечні зони та змушує мешканців цоколів чи низинних районів тимчасово залишати помешкання — все це різко знижує кількість жертв навіть у випадках екстремальних опадів. А у нас це неактуальні задачі. Співчуваю рідним постраждалих.
👁 2,230 25-07-26 15:54
Для тих, хто не може без порції новин, відправляю те що зачепило око! — Нардепка Безугла відвідала мітинг проти закону щодо НАБУ і САП, який підтримала в Раді — лінк— Плюнули і не тільки. Українці створили меми про Безуглу на мітингу в Києві — лінк— Мерц і Макрон домовилися обговорити із Зеленським боротьбу з корупцією в Україні — лінк— До Ради внесли законопроєкт Зеленського щодо НАБУ і САП — лінк— ЄС уперше відтермінував виплати для України через затримки з реформами — лінк— Стефанчук назвав дату засідання Ради щодо закону про НАБУ і САП — лінк— У Дніпрі 14-річного підлітка підозрюють у вбивстві незнайомої жінки — лінк і лінк — У прямому етері військовий попросив про допомогу, але блогер відмовив та спалив 100 доларів на камеру — лінк— Coca-Cola створить нову версію напою на вимогу Трампа — лінк— У Полтаві помітили асенізатор з зображенням путіна — лінк— Настрій одеситки, у якої згоріло авто після прильоту — лінк— Мюслі UA дропнули на стримінги повну версію "Don't push the horses" — лінк— У Франківську бомжі захопили укриття та погрожують усім, хто до нього наближається — лінк