Fuente
Ром | ‼️ «Синьо-жовтий камуфляж частини редакції “страны” - просто спосі...
194 800 Vistas/Alcance
2022-10-05 06:17
Mensaje №473
‼️ «Синьо-жовтий камуфляж частини редакції “страны” - просто спосіб виживання в Україні під час російської агресії, коли декларувати проросійську позицію небезпечно» - пише Детектор медіа про те, чи можна вважати Свєту крюкову і її «редакцію» такими, що 24 лютого різко прозріли і все зрозуміли. Якщо коротко - звісно ні. “страна” надалі продовжує просувати в український простір кремлівські наративи, але дещо підзавалила, бо накидувати прямо - стало фізично страшно. Зупинюсь на трьох прикладах .- «страна» переконувала, що українська влада надмірно нагнітає ситуацію довкола обстрілів захопленої росіянами ЗАЕС, а сама станція не вибухне від російських ракет, а “вимкнеться”. Тобто нічого страшного, нехай окупанти стріляють, а українцям слід мовчати. - «страна» поширила фейк про те, що нібито за даними Пентагону удар по українським полоненим в Оленівці нанесли ЗСУ. До речі, після публікації матеріалу “Детектором” крюкова, мабуть, видалила фейк, але скріни не горять. - «страна» на повному серйозі висвітлювала “парад перемоги” біля кремля. Більше прикладів у аналітиці журналістів https://cutt.ly/DBqbHwoВід середини лютого на “страну” накладені санкції РНБО, які підписав президент. Але з невідомих причин прессек президента Никифоров, Антоша Геращенко, Ірина Верещук і решта політиків роздають їм коменти і беруть із собою у престури, легалізуючи це лайно своїм ротом. Тобто, вони прямо плюють на рішення президента. Цікаво, як йому з цим. Я ініціював петицію про належне блокування “страни” і повне припинення співпраці з нею держави https://petition.president.gov.ua/petition/164952. На зараз там 8,5к голосів, а має бути 25к. Покажіть, як українці ставляться до російських пропагандистів. Поки держава дослухається до суспільства щодо очевидних червоних ліній, суспільство, що воює і втрачає, діятиме демократичними методами. Щойно держава включить недвозначний ігнор, суспільство, що воює і втрачає, підбиратиме інші методи).Дякую за репост!➡️@romabroma