Fuente
Ром | Я вважаю, що за схеми незаконного перетину кордону треба жорстоко кара...
20 200 Vistas/Alcance
2024-05-24 09:30
Mensaje №603
Я вважаю, що за схеми незаконного перетину кордону треба жорстоко карати тих, хто ці схеми організував. Якщо за це реально саджатимуть усіх від посадовців, які видають липові довідки чи функціонерів липових благодійних фондів створених під "шлях", до бомбіл, які ховають чоловіків у багажнику - цих схем помітно поменшає. Крім того, я обома руками за обмеження чоловіків призовного віку за кордоном: це порушники закону і вони мають понести відповідальність. Оскільки нереально ефективно судити всіх кількасот тисяч чоловіків, що покинули Україну незаконно, обмеження в державних послугах - абсолютно прийнятна дія. Ті, хто проти, нехай купують собі футболку ухилянт і носять її, щоб усі здалеку бачили. Та й взагалі нах#й ідуть.Якщо люди не цінують Україну як державу - нехай почнуть цінувати бодай себе і свою родину: зупинити росіян треба якомога далі від свого дому, інакше всім кінець.Ще одне питання - справедливий баланс війни і економіки. Держава має справедливо збалансувати нестачу військових і збереження ключового економічного потенціалу країни, з якого ми платимо забезпечення нашим військовим, яке заборонено покривати з коштів наших міжнародних партнерів, а це величезні суми. Слід не забирати у військо бідних і не чіпати багатих, а забирати в військо рівномірно представників всіх економічних категорій від селян, які живуть з господарки, до власників бізнесів. А для тих, хто буде офіційно заброньований - і ци людей не може бути багато — встановити високий податок від зарплати. Якщо людина має бронь і відносну безпеку - за неї треба офіційно платити, ці гроші підуть в бюджет і потім будуть перераховані військовому у вигляді заплати і доплат за бойові дії. Пора підвищувати податки ФОПам (я сам ФОП і до війни мав успішний бізнес), перезапустити нарешті адекватне Бюро економічної безпеки, яке закриватиме тіньові схеми на митниці тощо і наповнюватиме бюджет, а не кошмаритиме бізнес як зараз. Кожен українець, який хоче вижити у війні і зберегти свою державу, своє майно, свою сім’ю, зараз має поводитись як ніколи відповідально: ти або воюєш, або допомагаєш війську не на словах, а податками на благо Сил Оборони. Додатково до цього — донати, бо жодна держава як бюрократичний механізм не може швидко розпоряджатись коштами, тому нагальні потреби доведеться все одно закривати за допомогою фондів та волонтерських ініціатив. Всі мають зрозуміти, що більше жити так, наче в державі нічого не відбувається і це вас не стосується, не можна: ми або всі єб#шим, або всі перестанемо існувати. Нажаль.https://www.youtube.com/watch?v=mBIE3SM2lqI