Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙Resurgam✙
Añadido 14 jul. 2024

✙Resurgam✙

@resurgammmm
Número de suscriptores: 55 969
Fotos: 1,730
Videos: 338
Enlaces: 3,180
Descripción:
Resurgam (lat. «я підіймусь знову») Наші ресурси | підтримати — https://linktr.ee/resurgamhub Зворотній зв'язок ☎️: @Resurgamm_bot
Fuente

✙Resurgam✙ | Дивіться на суттєве: про Мадяра та РадєваВирішив не писати про якусь о...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙Resurgam✙ ✙Resurgam✙ @resurgammmm
24 500 Vistas/Alcance 2026-06-20 08:24 Mensaje №4650
Дивіться на суттєве: про Мадяра та РадєваВирішив не писати про якусь одну тему, а зробити відповіді на питання що за тиждень були актуальні в коментарях 1) «Дивіться як Мадяр хизується, що вилучив фразу про прискорений вступ України».Проти прискореного вступу виступає достатня кількість країн ЄС і в принципі неформально наша євроінтеграція і так прискорена. Тобто, вилучення з комюніке не грає ніякої практичної ролі, але дозволяє Мадяру утримувати популярність всередині власної країни та тоді протидіяти Фідес. Чому для Мадяра було принципово так акцентувати на цьому?Угорщина (Мадяр) розблокувала відкриття кластерів щодо вступу України в ЄС, що надало партійцям Фідес змогу маніпулювати псевдореферендумом на якому за твердженнями партії Орбана угорці висловились проти України в ЄС. Далі це трансформується в політичні маніпуляції «Мадяр не поважає волю народу тощо».Тому подібними заявами Мадяр балансує на внутрішньому ринку політичних вподобань. І нам (Україні) важливо, щоб він залишався популярним, бо тоді, поки, альтернатива Фідес. Ми хочемо повернення Фідес? Тому важливо дивитись не тільки на те, що ми хочемо побачити (наші очікування), але й усвідомлювати внутрішні мотиви країн/партнерів, особливо коли це теж в наших інтересах. Також варто розділяти, що є ключовим, а що є фоновимКлючовим від Мадяра була необхідність зняття вето Угорщини з санкцій, відкриття кластерів, розблокування Фонду миру тощо — це все розблоковано. Навіть більше, Угорщина підтримала рішення зробити подовження санкцій проти Кремля раз на рік, а не кожні пів року.А фоново — це власне ті заяви, які Мадяр робить для внутрішнього споживача, де серед його бази тепер значна частка й електорату Фідесу. Від того, що він заблокував в тексті зустрічі те, що в практичній політичній площині неможливо і так,... При цьому інформаційна увага якось менше фокусуються на інших фонових, але вже позитивних речах як те, що:🔗 Уряд Мадяра скасував заборони на українські ЗМІ в Угорщині накладені Орбаном. Міністр соціальних відносин та культури заявив, що необхідно забезпечити українську громаду в Угорщині доступом до інформації українською мовою та покращити відносини між країнами.🔗 Чи те що ініціював розслідування, щоб покарати угорські служби залучених в беззаконні з інкасаторами Ощадбанку.На жаль, на це робиться мінімальний акцент, а концентруються увага лише на тому, що «хтось зробив не так і не в тій формі, як нам треба». Це неправильний підхід, бо не тільки такий підхід деструктивний у відносинах між суспільствами, але постійний фокус на негативі руйнує та перетворює на токсичне середовище власне суспільство. ❗️ І ні, цей пост не про захист Мадяра. З ним у відносинах будуть і злети, і падіння, і конфлікти, але це все одно краще за Орбана. Цей пост про важливість вміння ставити себе на місце іншого і дивитись, які мотиви його спонукають (бо не завжди причина дій — ворожість до України та українців). Так світ ставатиме зрозумілим і менш ворожим. А якомога більша зрозумілість та передбачуваність хоч в чомусь — важлива психологічна потреба для стійкості під час війни.2. Коротко щодо Радєва та думок «про нового Орбана».Так, Радєв реалізує політику корисну Кремлю, блокуючи санкції проти агента Гундяєва. Особливу роль в цьому грає контакт між московським патріархатом та Болгарською православною церквою. І це неприємно.🛑 Але варто помічати не тільки, що робить Радєв, але й чого не робить, щоб коректно оцінити чи він вже Орбан 2.0. Болгарія не заблокувала важливе рішення лідерів ЄС за яким санкції тепер треба буде подовжувати не кожні 6 місяців, а раз на рік. Якби Радєв вже мав домовленість про блокування на перед всіх рішень щодо України (як робив Орбан), то явно б не пропустив би нагоду два рази на рік торгуватись.🛑Другий аспект, відкриття кластерів, ключові пункти 21 пакету санкцій — це Болгарія теж не блокує. Тому радше Радєв це щось подібне до Фіцо і поки все ще залишається таким, бо в принципових моментах він не ризикує йти у конфлікт з Брюсселем. Можливо поки не ризикує, але поки цього не сталось, то не має сенсу про це говорити, бо може й не статись.Це просто приклад чому важливо розділяти ключове від другорядного для коректних висновків. Тож поки від Орбана позбулись і Орбана 2.0. не має. Є претенденти звісно на це місце. Але претендент не завжди стає заміною. Може бути навіть не конкретна людина, "колективний орбан" (це найстрашніше), але поки такого не має.Тож для коректних висновків в оцінках важливо виділяти суттєві фактори. Це як важливе вміння у житті правильно ставити питання. Resurgam Приєднуйся