Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🏈 RedZone | Все про NFL
Añadido 06 ene. 2025

🏈 RedZone | Все про NFL

@redzoneukr
Número de suscriptores: 1 058
Fotos: 3,010
Videos: 393
Enlaces: 3,550
Descripción:
Найбільший україномовний канал про NFL. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Fuente

🏈 RedZone | Все про NFL | Підстава століття: Балтімор відмовився від трейду Макса Кросбі.А що, т...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🏈 RedZone | Все про NFL | Super Bowl LX, Супербоул 🏈 RedZone | Все про NFL @redzoneukr
559 Vistas/Alcance 2026-03-11 07:31 Mensaje №4313
🏈 🏈 Підстава століття: Балтімор відмовився від трейду Макса Кросбі.А що, так можна було???Рейдерз та Рейвенз два дні тому домовились про блокбастер трейд Макса Кросбі на 14-й пік драфту 2026 та перший раунд 2027.Сьогодні вночі Кросбі прибув в Балтімор, де проходив стандартне медичне обстеження, що мало офіційно завершити трейд.Але в результаті цього обстеження Балтімор сказав, що Кросбі його завалив і вони відмінили трейд із Лас Вегасом.Це просто колосальна підстава для Рейдерз, які вже попрощалися із своєю зіркою.По-перше, Макс Кросбі зараз травмований і всі знали що він не відновиться раніше за червень/липень, а значить має завалити традиційне медобстеження.Всі хто його намагався виміняти це знали і мали не зважати на це. Рейвенз тут не виключення. Через таке трейди не відміняють.По-друге, Балтімор вже встигли розкритикувати як за зависоку ціну трейду за Кросбі, так і за початок ринку вільних агентів, де з команди пішли відразу дев'ять гравців включно із Тайлером Ліндербаумом.Причому Ліндербаум пішов як раз в Лас Вегас на шалений контракт.Все це приводить мене до думки про те що генменеджер Балтімора Ерік ДеКоста просто банально обісрався в своїй роботі, а після цього вирішив підісрати ще й Рейдерз.Мої думки:1. ДеКоста думав що трейд за Кросбі робить Рейвенз контендером і намагався зберегти Ліндербаумів та інших. Після повного страйкаута на ринку коштовний трейд за пас рашером виглядає тупо і недоречно.2. Рейдерз увели в нього Ліндербаума і загалом витратили 282 млн на вільних агентів в перші дні. Це може бути спробою як помститися за Ліндербаума, так і намагання покращити умови трейду із Лас Вегасом.3. ДеКоста побачив розклад на ринку і що вільним залишається Трей Гендріксон, який не отримав бажаних пропозицій. Він є безкоштовним в плані піків.Я б тепер очікував, що Балтімор буде боротися за нього.4. Лас Вегас тепер не отримає нічого близького на цей трейд із Балтімором.Ряд команд яким потрібен пас рашер вже влізли в Джейлена Філіпса, Одафе Ове. Даллас, який боровся із Рейвенз за Кросбі, встиг зробити черговий ідіотський брейндед мув із трейдом за Рашаном блять Гері.Плюс тепер всі команди будуть збивати ціну через нібито здоров'я Кросбі і будуть хотіти спочатку побачити його на медобстеженні і там доколупуватися до всього підряд і збивати ціну далі.Про два перших раунди можна забути. Тут отримати хоч би що.5. Рейдерз все рівно обміняють Макса.В них є гроші залишити його в складі, але Рубікон вже перейдений емоційно. Занадто багато було вже сказано того, що говориться лише після завершення відносин.Наприклад, що в Кросбі конфлікт із Томом Брейді, а Брейді, як відомо, персона свята і про нього поганого казати не можна.6. Трейд за Кросбі тепер може бути вигідним.Команда із вакансією на пас рашері та вільною платіжкою тепер може отримати Кросбі із серйозним дисконтом за приємну ціну.Дивимось на Сіетл, Чикаго та інших.7. Розмовляти із Рейвенз буде значно менше охочих.Це серйозний удар по репутації команди і я не применшую цього. Балтімор в цій ситуації — еталонні гниди.Ви домовились із Рейдерз, всі знали про травму Кросбі і Лас Вегас діяв на ринку так, ніби обміняв свою головну зірку за два високих піка. Це підстава століття, аналогів якій я в НФЛ не пам'ятаю. І не через реальні проблеми, а просто через те що ДеКоста натурально обхезався на ринку.Це дуже погано і Рейдерз зараз розлючені на Балту, як і має бути.Після цього трейду в лізі їх мають перейменувати на Балтиморських Під**асів.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL