Fuente
🏈 RedZone | Все про NFL | Топ-2 квотербек знявся з драфту, щоб не опинитися в Джетс.Квотербек Ор...
547 Vistas/Alcance
2026-01-14 21:27
Mensaje №3871
🏈 🏈 Топ-2 квотербек знявся з драфту, щоб не опинитися в Джетс.Квотербек Орегону Данте Мур був абсолютним фаворитом на другий пік драфту 2026 року.Із нестачею якісних проспектів на позиції Мур був другим в рейтингу навіть із невеликим досвідом гри та провалом у плей-оф.Джетс розраховували взяти Мура під другим піком, але той зняв свою кандидатуру з драфту, що стало деякою несподіванкою.Несподіванкою, тому що зазвичай від шансу стати другим на драфті не відмовляються.Деякою, тому що Орегон намагався всіма силами зберегти Мура і пропонував йому 6.5 млн доларів на рік в NIL.Це було однією причиною залишитись в NCAA, але не опинитися в дисфункційних Джетс мало бути серйозним мотиватором не йти в НФЛ.Для Нью-Йорка це катастрофа.Це мінус квотербек на драфті, де інші не тягнуть на першу частину першого раунду.І навіть якщо Джетс не подобався Мур, то вони могли вигідно обміняти другий пік іншим командам.Тепер в них мінус відразу обидві опції.Джетс — єдина команда НФЛ, яка чокерить ще й в офсізоні.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL