Fuente
🏈 RedZone | Все про NFL | Вчорашній матч і цей сезон підтвердив те, що деякі забули — Гоффу треб...
535 Vistas/Alcance
2025-12-26 10:23
Mensaje №3701
🏈 Вчорашній матч і цей сезон підтвердив те, що деякі забули — Гоффу треба сильна о-лайн для того щоб бути успішним.Вона треба майже всім насправді, але всі кью бі по різному можуть впоратися із тиском.Гофф — це топ-10 кью бі НФЛ із сильною о-лайн. Він навіть топ-5 із елітною лінією, якою ще декілька сезонів тому була лінія Детройту.Але якщо його лінія грає як вчора, то Гофф перетворюється на квотербека на межі вимог стартера НФЛ.Він такий, цього не змінити. Так було і в Ремз, де Джаред швидко стартував із гарною ОЛ, але закінчився дуже швидко із деградацією лінії.І зараз перед Детройтом стоїть завдання не повторити помилок Лос-Анджелеса у комплектації о-лайн.Тому що свого Метью Стеффорда, як це б не звучало іронічно, вони можуть і не знайти на ринку обмінів, як пощастило в свій час Ремз.Зараз стан о-лайн в Лайонз наступний:ЛТ — Тейлор Деккер стрімко закінчується і регресує вже третій рік підряд, плюс ламається так само третій рік.Гарди — Кріс Махогані і Тейт Ратледж. Обидвоє молоді, але дуже направлені на ран блок. На пас блоці це один з найгірших дуетів ліги. Не без потенціалу, але важко уявити, що вони будуть надійними блокерами під Джареда Гоффа.Центр — А його взагалі немає. РТ — Пенеї Сівелл. Найкращий гравець НФЛ на позиції і абсолютна еліта. Але і він домінує скоріше на ран блоці.У підсумку маємо ситуацію, де питання центра прям кричуще. Лівого текла треба шукати ВЖЕ зараз, щоб потім не було пізно.Обидва гарди скоріш за все теж не є вирішенням проблеми Джареда Гоффа.Тобто треба в перспективі двох років знайти як мінімум три нових стартера.А це абсолютно нова лінія.Звісно це якщо є ціль не просрати Джареда Гоффа і залишити його ефективним квотербеком, а не зробити з нього чудовисько, яке пливе під тиском і втрачає м'яча.З платіжкою Лайонз це питання треба вирішувати на драфті, а не на ринку.Бред Голмз гаряче почав на посту ГМ-а і влучив в більшість важливих піків.Але два останніх драфти Детройту були м'яко кажучи слабенькими.І щоб залишити Лайонз в обоймі сильних команд, а не стати "кісками" Голмзу треба не просто драфтувати лайнменів, а влучати цими піками.І це із тим, що захист теж виглядає як швейцарський сир...Тому чемпіонське вікно Детройту, якщо ще не зачинилося, то стало кватиркою.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL