Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни
Añadido 14 jul. 2024

РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни

@rdugua
Número de suscriptores: 637
Fotos: 119
Videos: 4
Enlaces: 17
Descripción:
Підтримка, інформація, дослідження людей з розладом дефіциту уваги
Fuente

РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни | За останні 3 дні я зробила висновок, що ніколи не треба слухати інших ...

Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни @rdugua
888 Vistas/Alcance 2025-05-12 17:38 Mensaje №220
За останні 3 дні я зробила висновок, що ніколи не треба слухати інших людей на рахунок того, чи погана чи добра країна, якесь місто.Берлін. Я в нього закохалася.Якийсь рай для РДУГ.Що мені сподобалось? Величезні проспекти, площі, тротуари - мене ніхто жодного разу не штовхнув і до мене не притулився 🤪Це при тому, що по розмірам і кількості населення Берлін майже такий, як Київ. Концепція громадського транспорту, зручного для людей. Станції метро рази в 4 довші за наші, і вагонів дуже багато. Люди всі сидять. Вагони широкі. Сидіння мʼякі.Немає давки, а хтось ще з роверами, самокатами та дитячими колясками їде.Це метро в центрі міста під землею, а потім воно виїжджає на поверхню і розвозить людей по спальних районах.Жодного дискомфорту. Спальні райони вразили. Тихе, спокійне життя.Мало поверхів у будівель - до 5.Багато скверів, дерев, зелені. Просто все тоне в зелені.На балконах можна пити каву та смажити шашлик. Залізниця.Колись мене вибісив «міжнародний» залізний вокзал в Кракові, бо вони там вирішили, що всі повинні знати польську.Тому ми прийшли не на ту колію, не потрапили на потяг і потім 3 години чекали наступний.В Берліні метро та поїзди ідуть з центрального вокзалу. Ти приїжджаєш на метро прямо на вокзал.Дуже чіткі вказівники. Мене навчили, як ними користуватися.Перон поділено літерами алфавіту. Приїжджає потяг, і тобі не треба бігти «оленем», шукаючи свій вагон. На табло пише, під якою літерою який вагон зупиниться, і він там і зупиняється!Перони великі. На них можна сидіти чекати потяга. Люди не врізаються один в одного, не повинні обходити черги, як на Київському вокзалі, коли провідники перевіряють білети.Є один мінус - потяги можуть відмінятися. Це треба враховувати. І це не комфортно для РДУГ. Свобода.Ніхто взагалі на тебе не дивиться, не оцінює, не лізе.Роби, що хочеш, тільки не заважай іншим.Люди спокійні. Ось знаєте, є такий стереотип, що деякі нації ведуть себе не культурно?Я бачила лише українських підлітків, яки орали матом на весь вагон метро.Китайці, афроамериканці, ефіопи, індуси - виховані люди.Хто був у Берліні - накидайте ваших вражень 😎#виконавчадисфункція