Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Недобиті гауляйтери ☠️
Añadido 06 ene. 2025

Недобиті гауляйтери ☠️

@ratsukraine
Número de suscriptores: 360
Fotos: 296
Videos: 16
Enlaces: 183
Descripción:
Этот канал создан для выявления и устранения всех гауляйтеров Украины, развенчивания мифов заангажированых местных новостных пабликов, увлекательные истории, анализ и немного сатиры. Будет интересно! Предложить новость 👇 @Send_actual_news_bot

👥 Número de suscriptores

360
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -8

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

На жаль, в місті досі процвітає фракція людей, які мріють не просто про проблеми для Чернігова, не просто про відсутність грошей чи можливостей. А про новий наступ на область.Чим гірше для міста - тим краще для їх рейтингу. Чим скоріше прийде рашка, - тим швидше вони повернуться на свої посади. Саме тому відсутня допомога ЗСУ від Атрошенко, Ломаки, Летути (який поклоняється Московському патріархату), Резніка, Коваленка, Шевчука, Білогури, та їх прихлебателів типу Тігранова і Кіселя.Ці люди не витрачають власні кошти на донати. Не долучаються до зборів. Не роблять перепости зборів на своїх сторінках. Жодної копійки ЗСУ - не просто позиція корупціонерів-жлобів. Це стратегія, запропонована їх фсб-кураторами. Адже саме відсутність публічної допомоги ЗСУ та української держави дозволить їм бути владою кремля в Чернігові. Але, дякувати Богу, всі проросійські елементи міста на мушці у СБУ.На фото: спростування брехні, за яку заплатив Атрошенко, та яку поставили по майже всім телеграмам міста.
Смачно пообідавши в «Велюрові», де Ломако колись гучно святкував свій День народження, Сашко написав пост. Підказував тези махінатор Блауш, який є кращим другом колишнього секретаря. Пост вийшов у стилі «Спасіте-памагіте, не віноваті ми». Головне: Атрошенко крутий якось полаявся з Зеленським. І через це почалась політична криза, бо святих ріднодомівців обшукували, місцеве самоврядування душили, бо Атрошенко не вміє комунікувати з центральною владою. Рейко запропонувала, щоб тоді Атрошенко поїхав до Зеленського та порозумівся. На що Ломако відповів, що так не вийде. Бо про яку ж біду тоді буде плакати Пістончик щоразу, як до найкорумпованішої влади міста знов прийдуть обшуки. Короче, сів Ломака на білого поні, і по скакав по кругу. А мораль цієї басні така: один Ломако спонукав Атрошенка лаятись з Зеленським. Бо він зрозумів, що помножити на нуль царя може тільки цей Президент. А Ломаці те і треба - щоб скоріше гауляйтера посадили до буцегарні та очистили йому електоральне поле від погрязлого в корупції Патрона. Так що тут ми заодно. Насправді, ніхто не зробив більше на шляху Атрошенко до буцегарні, ніж його вірний Пістон.
Чергова істерія в Чернігівській міській раді. Ломако не хоче миру, Ломако хоче війни. Тому настрополив Атрошенка, щоб продавити сесію без питань, які цікавлять громаду. В першу чергу - допомоги ЗСУ. А лише з земельними оборудками. Отаке воно, безробітне життя Ломаки. Треба ж щось мутити у відсутність грантів. Які, до речі, щедро фінансували Асоціацію міст України під егідою Кличка. Ну і Ломаки на місцевому рівні. Гуманітарку з USAID часто роздавали в офісі УДАРУ на Магістратській. Для тих, хто хоче знати, що сьогодні Наталія Хольченкова винесла на розгляд 44 сесії Чернігівської міської ради. Перше питання - обрання себе головуючою. Друге - підняття заммера Віктору Геращенко зарплати на 50%. Ну і різну лабуду. Жодного питання про допомогу ЗСУ. Жодного!Хотілося б окремо поцікавитися думкою Регіни Гусак, яка поставила свій підпис під цим порядком денним. Ви кожного дня виставляєте пости і збираєте допомогу своєму чоловіку, який виконує бойові завдання на півночі нашої області. Ви збираєте копійки, щоб допомогти чоловіку та його підрозділу, в той час, коли сотні мільйонів лежать в очікуванні нових асфальтних схем для збагачення Атрошенко. Невже вам не набридло мовчати? Невже і надалі терпітимете це мародерство?