Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Радар ЗСУ | Карта Повітряної Тривоги України | Моніторинг авіації | Війна | War
Añadido 06 dic. 2025

Радар ЗСУ | Карта Повітряної Тривоги України | Моніторинг авіації | Війна | War

@radar_zsy
Número de suscriptores: 204
Fotos: 5,570
Videos: 1,270
Enlaces: 2,830
Descripción:
🇺🇦 Моніторинговий канал про ракетну небезпеку Та найкращий український Інсайдер по новинах 💬 Інформуємо лише про перевірені та достовірні новини !

👥 Número de suscriptores

204
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +1

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!
Масовані удари по енергетичній інфраструктурі призвели до режиму надзвичайної ситуації в енергетиці.Сьогодні складно всім - в Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції. Найважче Києву, Дніпру, Харкову, Кривому Рогу, Одесі та більшості прифронтових громад. У реальності боротьби з енергетичними викликами Харків живе вже майже чотири роки. Ми чудово знаємо, що таке енергетика «на межі», тому що почали проходити цей шлях чи не першими. Ми розуміємо наскільки це складно і тому готові допомогти - ділитися своїм досвідом з іншими.Особливо хочу подякувати і нашим - харківським - і тим, хто працює по всій країні: енергетикам, тепловикам, комунальникам, волонтерам, всім, хто тримає та допомагає тримати енерго- та теплопостачання України. Ви справжні герої, які в найскладніших умовах - під обстрілами, в люті морози, без вихідних та відпочинку - не дають країні замерзнути. Саме на вас сьогодні тримається життя наших міст і громад.Звертаюся й до українців. Так, зараз важко. Так, ситуація складна. Але потрібно жити і працювати. Маємо обʼєднувати всі зусилля та досвід, щоб пройти цей непростий шлях. Ми вже проходили і через складніші випробування - і вистояли, тому що робили це разом.Тримаємося самі і тримаємо країну. Разом.
Майже 300 ударних дронів, з яких більшість – «шахеди», 18 балістичних і 7 крилатих ракет випустили росіяни по Україні цієї ночі. Знову основна ціль удару – наша енергетика: генерація, підстанції. На жаль, багато руйнувань є житлової та цивільної інфраструктури. Під ударами були Дніпровщина, Житомирщина, Запоріжжя, Київщина, Одещина, Сумщина, Харківщина, Донеччина.Без жодного військового сенсу вдарили ракетами по поштовому терміналу в Коротичі на Харківщині і вбили 4 людей. Мої співчуття рідним та близьким. Непроста ситуація на Київщині: кілька сотень тисяч сімей зараз без електропостачання. Всі екстрені служби на місцях. Розгорнуто Пункти Незламності. Як завжди, там, де Росія намагається зруйнувати, українці підтримують одне одного, і саме внутрішня стійкість зараз найбільше потрібна. Кожен такий удар проти життя – це нагадування, що не можна припиняти підтримку України. Ракети до систем ППО потрібні кожного дня, і особливо під час зими. Світ може відповісти на цей терор Росії новими пакетами допомоги Україні. Ми розраховуємо на пришвидшення постачань того, про що вже домовлено з Америкою та Європою. Росія має розуміти, що холод війну виграти не допоможе. Дякую всім, хто допомагає.
❗️Увага: підвищена загроза для Києва та області в період з 29.12 по 01.01. Ймовірні цілі ворога - урядові будівлі та цивільні об’єкти, - монітори ▪️Найближчим часом існує загроза застосування щонайменше 4 Ту-22М3 бортів у наступній ракетній атаці.▪️Відбулася посадка трьох стратегічних бомбардувальників Ту‑22М3 на аеродромі «Енгельс‑2» у Саратовській області з метою спорядження крилатими ракетами.▪️Х‑22 та її модернізована версія Х‑32 - важкі надзвукові крилаті ракети, призначені для ураження великих цілей.▪️Основна небезпека Х‑22 і Х‑32 - поєднання високої швидкості, масивної бойової частини та низької точності під час ударів по суші.▪️Саме тому ці ракети вважаються одними з найруйнівніших при застосуванні проти цивільної інфраструктури.▪️На фото - нагадування про дальність ураження ракет Х‑22/Х‑32 з різних районів пуску.РФ прагне вийти з переговорів: якщо реального приводу немає і процес іде не за планом Москви, його просто вигадують. Такий привід уже створено. Далі - масштабний терор проти мирного населення для залякування, після чого висунення нових, свідомо нереалістичних вимог, затягування переговорів і, як наслідок, продовження війни.Реагуйте на сигнали повітряної тривоги та вильоти бортів СА - росіяни планують щось масштабне та страшне 🤬
⚡️ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 621 ЦІЛЬ ПРОТИВНИКАУ ніч на 23 грудня (з 18:00 22 грудня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування.Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 673 засобів повітряного нападу – 38 ракет та 635 БпЛА різних типів. Серед них:- 635 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда, Крим (близько 400 із них – «шахеди»);- 3 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» (райони пусків - Рязанська обл., рф);- 35 крилаті ракети Х-101, Іскандер-К (райони пусків – Вологодська, Курська область, рф).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. 💥За попередніми даними, станом на 11.30, протиповітряною обороною збито/подавлено 621 повітряну ціль:- 587 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);- 34 крилаті ракети Х-101, Іскандер-К.Зафіксовано влучання ракет та 39 ударних БпЛА на 21 локації, падіння збитих (уламки) – на 8 локаціях. Крім того, три аеробалістичні ракети не досягли цілей (місця падіння уточнюються).❗️ Ворог продовжує атаку безпілотниками. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо! 🇺🇦 Разом – до перемоги!
⚡️ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 430 ЦІЛЕЙ ПРОТИВНИКА У ніч на 13 грудня (з 18:00 12 грудня) противник завдав чергового комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.❗️Основний напрямок удару – Одещина.Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 495-ти засобів повітряного нападу – 30 ракет різних типів та 465 БпЛА різних типів. Серед них:- 465 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда, Гвардійське – ТОТ АР Крим (близько 270 із них – «шахеди»);- 4 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» (райони пусків - Тульська, Тамбовська обл. – рф);- 5 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (район пусків - ТОТ АР Крим);- 5 крилатих ракет Іскандер-К (район пуску – Курська область, рф);- 16 крилатих ракет Калібр (райони пусків – акваторії Чорного та Каспійського морів).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. 💥За попередніми даними, станом на 12.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 430 повітряних цілей:- 417 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);- 4 крилаті ракети Іскандер-К;- 9 крилатих ракет Калібр.Зафіксовано влучання 8 ракет та 33 ударних БпЛА на 18-ти локаціях, падіння збитих (уламки) – на 3 локаціях. Крім того, шість ракет не досягли цілей (місця падіння уточнюються). Тримаймо небо! 🇺🇦 Разом – до перемоги!