Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Птиця Говорун
Añadido 06 ene. 2025

Птиця Говорун

@ptgovorun
Número de suscriptores: 250
Fotos: 211
Videos: 30
Enlaces: 13
Descripción:
Інформаційна гігієна та здоровий глузд
Fuente

Птиця Говорун | Про Одесу. Близько місяця назад, якось так склалось, що навколо було б...

Logotipo de la comunidad de telegram - Птиця Говорун Птиця Говорун @ptgovorun
274 Vistas/Alcance 2025-03-21 08:16 Mensaje №480
Про Одесу. Близько місяця назад, якось так склалось, що навколо було багато розмов про те, що Одеса і надалі суттєво проросійська, багато там "ждунів", і дуже багато тих, кому байдуже під яким прапором. Вбивство Д.Ганула взагалі збурило з глибокого дна намулу "сплячої вати". Запам'ятались слова одного військового - війна ще не закінчилась, путін ще зробить багато "вакцинувань від русского міра". Отже, як бачимо, вакцинування "мирняка" іде повним ходом. Чи стануть "ждуни" від цього українськими патріотами? Навряд чи... Але принаймі можливо для багатьох це стане тригером для перерізання імперської пуповини. Дуже шкода, що в таких обставинах у нас і надалі відсутня централізована інформ політика держави. Точніше вона закінчуєтья на перефарбованому кварталі, котрий дуже нагадує того самого леніна, котрому прикрутили вуса і він став Шевченком. Ех, як же ж хочеться, щоб нарешті "біля керма" став хтось дорослий... Але судячи з того, як останнім часом "зів'яв" Трамп надія на те, що він "зіб'є" Зе меншає щосекундно.