Fuente
Птиця Говорун | 1. Перемир'я в Ізраїлі. Нам тільки "на руку" з усіх причин(більша конц...
282 Vistas/Alcance
2025-01-22 12:52
Mensaje №449
1. Перемир'я в Ізраїлі. Нам тільки "на руку" з усіх причин(більша концентрація уваги на Україні, зменшення кількості гарячих світових точок напруги, що вписується в концепцію Трампа). Аби тільки утримувалось. Думаю хезболла буде намагатись таки витримувати перемир'я, адже "потріпав" їх Цахал доволі таки нормально. Треба час для відновлення.2. Венесуела. Вже колись робився акцент на даному напрямку. Якщо Трамп, якимось чином, все ж "знесе мадуро-чавесівську банду" і зможе відновити роботу міжнародних компаній по видубутку нафти - це буде базовою запорукою нашої перемоги. Так, саме перемоги, а не просто заморозки, адже тоді ціну на нафту можна буде реально "обвалити", от тоді Трамп зможе виставляти путіну реально ультимативні вимоги.3. Наш оборон пром. Всі чули про ворожі Ланцети? Біди вони наробили нам не мало, техніки "вибили" багатенько... Хоча у нас була спочатку перевага, невеличка. Американські Світчблейди. Не супер ефективні із-за невеликого боєзаряду, але достатні у випадку пустоти даної ніші. Результат на зараз? Пігдогівські Ланцети і зліплені з фанери Молнії повністю домінують в даній ніші, адже за 3 роки ми не сппромоглись видати аналог, або хоча б скопіювати розробку, як і з конструктивно успішними Шахедами. 5-6 ефективних менеджерів🤷♂. А скільки у нас літає всілякої відвертої малоефективної "лажі" зробленої за великі кошти... І на цьому фоні наступний пункт.4. Арешт українських бойових генералів та офіцерів. Зверніть увагу на проведену зачистку в рф. Зачистили "схемщиків" та "гаманці", яких для простого народу в принципі і "не жалко" і "так їм і надо". Ніхто не арештовув бойових, ні Герасімова, ні навіть замараного у пригожинських ділах Суровікіна. У нас же ж дискредитація ЗСУ іде повним ходом. Тут тобі і постійне" поливання брудом" ТЦК, тут тобі і арешти... Подібні дії не можуть не запалити в головах деяких військових фітіль розпачу від несправедливості та викликати наполегливий зов до її відновлення. І це можуть бути люди, прізвищ яких ми навіть і не чули. Дуже небезпечна гра, особливо на фоні відвертого бюджетного мародерства. Жоден генерал чи командир не може постійно вигравати, окрім того ми боремося з дуже сильним противником. Ефект "чмонь з трьохлінійками" та "кави в Ялті", здається відпустив навіть "найупоротіших".Дуже важко спрогнозувати до чого призведуть подібного роду дії, але точно вони не сприяють бойовому духу, обороноздатності та відкривають небезпечні за наслідками "скриньки". А воювати нам ще довгенько ще й в умовах зміни політики підтримки нового президента США де опиратися доведеться дуже багато в чому лише на власні сили.