Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Приємний Вечір🍷
Añadido 06 dic. 2025

Приємний Вечір🍷

@pryemny_vechir
Número de suscriptores: 8 820
Fotos: 4,620
Videos: 964
Enlaces: 447
Fuente

Приємний Вечір🍷 | У Лос-Анжелесі пройшла 68 церемонія музичної премії «Греммі».Вона вида...

Logotipo de la comunidad de telegram - Приємний Вечір🍷 Приємний Вечір🍷 @pryemny_vechir
3 130 Vistas/Alcance 2026-02-02 14:56 Mensaje №6458
🤔 У Лос-Анжелесі пройшла 68 церемонія музичної премії «Греммі».Вона видалась однією з найгучніших і найполітичніших за останні роки. Цього разу чимало артистів використали сцену не лише для вдячностей, а й для протесту. Виконавці висловлювались проти американської імміграційної служби ICE, співробітники якої нещодавно застрелили двох учасників демонстрацій у Міннеаполісі, що викликало хвилю обурення та протестів по всій країні.😍 Серед тріумфаторів цього року — Кендрік Ламар, який забрав одразу п’ять нагород, зокрема — найкращий реп/хіп-хоп артист.Піснею року стала “Wildflower” Біллі Айліш. Найкращим новим артистом назвали KAYATUPE. У поп-категоріях відзначили Біллі Айліш та Леді Гагу. У рок-номінації перемогли The Ones.🫢 Але головним героєм вечора став пуерториканський репер Bad Bunny. Він виголосив емоційну промову, у якій почав зі слів: «Перш ніж подякувати Богові, я скажу — геть ICE!» і присвятив свій тріумф усім, хто бореться проти несправедливості.Його альбом Tirar Más Fotos став першим в історії «Греммі», який отримав нагороду «Альбом року», написаний повністю іспанською мовою.🥹 Користувачі вже обурюються, чому найкращого нового артиста отримала не Еддісон Рей, а також шкода Сабріну Карпентер, яка не отримала нічого.