Fuente
Провайдер пише [перехідник] | Сьогоднішній лайфчендж для лоубанків на ZENTСьогодні, у день Різдва (в...
1 870 Vistas/Alcance
2025-12-25 18:27
Mensaje №2847
Сьогоднішній лайфчендж для лоубанків на ZENTСьогодні, у день Різдва (всіх з Різдвом, до речі!), сталася маніпуляція по монетці ZENT. Уже 26 грудня о 9:00 за київським часом біржа Bybit проведе делістинг монетки ZENT на своїх ф’ючерсах.Коли відбувається делістинг, усі позиції закриваються примусово, а в очікуванні делістингу нові позиції не можуть бути відкриті.Цей умовний маніпулятор просік тємку, як можна маніпулювати ціною ф’ючів Bybit, і просто почав малювати пампи й дампи. Такі біржі, як MEXC, LBank та XT, просто тягнули ціну своїх ф’ючів за ціною ф’ючів Bybit, і вийшло так, що всі біржі почали малювати вертолітні свічки… або ж просто почалася роздача вертолітних грошей 😈Для лоубанків це була просто лайфчендж-можливість розфліпатись із пари десятків доларів до тисячі. Із нюансів поки що лише те, що MEXC та XT заморозили акаунти тим, кого вони повважали маніпуляторами (типу як оригінального кита маніпулятора), але це скоро вирішиться.Про свій виніс +2100$ написав в наступному пості.📝Провайдер пише | Chat