Fuente
Продакт Меменджер | по ходу пора прошарюватись в claude codeвечеряв 2 місяці тому з Віталі...
2 120 Vistas/Alcance
2026-03-10 12:52
Mensaje №123
по ходу пора прошарюватись в claude codeвечеряв 2 місяці тому з Віталіком @rozhevski з Numo ADHD і він розказав що записався на якийсь дуже дорогий і напастований курс з АІ."ой, ще один... 🙄" – подумав я і забив на цю інформаціюале останні кілька тижнів почав бачити в нього в лінкедіні пости про те, як він класно автоматизовує купу стартап і продакт рутин клодом, і в якийсь момент я зрозумів що по ходу Віталік все-таки тепер знає щось, чого не знаю я. у нього РДУГ і через те що він зловив жосткий гіперфікс на клоді – у мене тепер зʼявилось реальне фомо дізнатись а як саме він тепер юзає його)і якраз в цей момент він мені пише й каже що робитиме про це благодійний івент. куди ви всі теж можете підключитись – в четвер о 17:00. точно буде корисно, Віталік дуже по ділу чувак, деталі і реєстрація тут, збір само собою на сили оборони:https://koloua.com/targeted/campaigns/event1203-12610469я точно буду, не пошкодуйте і ви виділити вечір трохи краще прошаритись в найбільш хот баззворді сьогодення клод кодіп.с. а я може спробую десь скоро нарешті і сам написати новий корисний пост про те, як ми закрили останній продукт (той самий, з яким у нас були проблеми з СПМ-ом).