Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Про податки ФОП в Україні
Añadido 14 jul. 2024

Про податки ФОП в Україні

@pro_podatky_fop
Número de suscriptores: 81 861
Fotos: 772
Videos: 89
Enlaces: 915
Descripción:
Податковий консультант, Амбасадор Checkbox Group: Checkbox, Dubidoc, Posbox Про те як правильно та БЕЗ штрафів вести звітність ФОП. Новини, рекомандації, відповіді на питання! Записатись на консультацію - https://n672340.alteg.io
Fuente

Про податки ФОП в Україні | Челендж "зловити переліміт по доходу ФОП в останній квартал року" - РО...

Logotipo de la comunidad de telegram - Про податки ФОП в Україні Про податки ФОП в Україні @pro_podatky_fop
27 100 Vistas/Alcance 2024-09-10 08:01 Mensaje №845
Челендж "зловити переліміт по доходу ФОП в останній квартал року" - РОЗПОЧАТО!!!На прикінці року дуже багато отримую звернень ФОПів з питаннями переліміту по доходу. А наслідки цьому і вищі податки і більше роботи, бо часто доводиться переводитись на Загалку. Тому варто за цим слідкувати!!!Нагадаю які ліміти діють для кожної із груп на 2024 рік:- для ФОП 1 групи - 1 185 700 грн. - для ФОП 2 групи - 5 921 400 грн. - для ФОП 3 групи - 8 285 700 грн. Що робити якщо все ж перелімітились???1) подати заяву в тому ж кварталі, в якому відбувся переліміт про перехід на групу з більшим лімітом чи на Загальну систему з 1го числа наступного кварталу 2) на суму перевищення ліміту сплатити 15 відсотків єдиного податку.Якщо переліміт помітили вже по завершенню кварталу, то маємо пам'ятати, що Заяву про перехід можна подати ще до 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу. Якщо ФОП перевищив ліміт і перейшов на "загалку", коли він може повернутись назад на єдиний податок?Повернутись назад на єдиний податок можна, проте лише через рік після переходу на "загалку" за умови, що за рік не було перевищення річного доходу тої групи, на яку ми плануємо перейти)Ну і лишаю посилання на інструкції які будуть корисні якщо відбувся переліміт:- Хто з ФОПів має платити 15% єдиного податку. Як відзвітувати - https://youtu.be/x_0cbP9uBwM- Як перейти з єдиного податку на Загальну систему? - https://youtu.be/S2xWl49KIVM- Як перейти з однієї групи єдиного податку на іншу - https://www.youtube.com/watch?v=F4DoAE6GUdg