Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Про податки ФОП в Україні
Añadido 14 jul. 2024

Про податки ФОП в Україні

@pro_podatky_fop
Número de suscriptores: 82 017
Fotos: 771
Videos: 89
Enlaces: 914
Descripción:
Податковий консультант, Амбасадор Checkbox Group: Checkbox, Dubidoc, Posbox Про те як правильно та БЕЗ штрафів вести звітність ФОП. Новини, рекомандації, відповіді на питання! Записатись на консультацію - https://n672340.alteg.io
Fuente

Про податки ФОП в Україні | Який штраф, якщо не вірно вказати "засіб оплати" в чеку (рядок 19)?Баг...

Logotipo de la comunidad de telegram - Про податки ФОП в Україні Про податки ФОП в Україні @pro_podatky_fop
57 900 Vistas/Alcance 2025-09-09 09:45 Mensaje №1303
Який штраф, якщо не вірно вказати "засіб оплати" в чеку (рядок 19)?Багатьом ФОП максимально не зайшов цей реквізит в чеку. Можу зрозуміти чому) Вже зняв не один ролик про те, що там потрібно ставити. І є випадки, коли це досить складно зрозуміти. За позицією ДПС, тут маєм відображати фактичний інструмент розрахунку, який використовував клієнт, що гарантує точність і прозорість проведених розрахунків.Але яка ж буде відповідальність, ящко вказати в засобах оплати замість "Переказ через ПТКС банку", скажімо, "Інтернет банкінг" чи навіть просто "Безготівково"???Більше того, я досить часто зустрівчася з таким запитанням від ФОПів «А чого голову ламати? Написав “Безготівка” — і все!». Для того щоб дати вам чітку відповідь, направив до податкової запит на Індивідуальну консультацію з питаннями:- чи можна застосовувати у рядку 19 «засіб оплати» – «Безготівка» !?- чи передбачена відповідальність за допущені помилки при виборі «засобу оплати» (рядок 19) !?На днях отримав відповідь і ділюся нею з Вами:Враховуючи викладене вище, та як вiдповiдъ на питання 1 повiдомляємо, що зазначення в рядку 19 фiскального чека форми оплати БЕЗГОТIВКА є неправильним, тому що для її вiдображення передбачений iнший рядок фiскального чека.При цьому необхiдно вiдрiзняти вiдсутнiсть обов'язкових реквiзитiв вiд недолiкiв у їх заповненнi. На сьогоднi не передбачена вiдповiдапьнiстъ за помилки у заповненнi рядка 19 фiскального чека.Тому можна не дуже хвилюватись, що десь вказали засіб оплати не точно. Це досить умовний реквізит і з нього має бути просто зрозуміло через який інструмент була оплата клієнтом. А якщо помилились і вказали не вірно - не критично) Головне, що вказали!!!Документ з повним текстом консультації під цим постом.А ще, даю посилання на ролик, в якому розповідав про те, що ставити в Засобах оплати - https://youtu.be/-xn_YLqvfKk