Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Про податки ФОП в Україні
Añadido 14 jul. 2024

Про податки ФОП в Україні

@pro_podatky_fop
Número de suscriptores: 81 861
Fotos: 772
Videos: 89
Enlaces: 915
Descripción:
Податковий консультант, Амбасадор Checkbox Group: Checkbox, Dubidoc, Posbox Про те як правильно та БЕЗ штрафів вести звітність ФОП. Новини, рекомандації, відповіді на питання! Записатись на консультацію - https://n672340.alteg.io
Fuente

Про податки ФОП в Україні | Інструкції з подачі ліквідаційних звітів вже в мене на Ютуб каналі!Наг...

Logotipo de la comunidad de telegram - Про податки ФОП в Україні Про податки ФОП в Україні @pro_podatky_fop
44 300 Vistas/Alcance 2025-04-05 08:19 Mensaje №1132
Інструкції з подачі ліквідаційних звітів вже в мене на Ютуб каналі!Нагадаю, що підприємці які закрили ФОП - мають подати останній звіт з відміткою про закриття та Додатком по ЄСВ. Ті ФОПи які закрились в 2025 році подать ліквідаційні звіти за новою формою, яка з'явилась в кабінеті 1го квітня цього року. Адже саме в ній є дані по військовому збору, який в 2025 році платять ФОПи на єдиному податку.Тому я перезняв свої інструкції з подачі цього звіту - ловіть свіженькі актуальні:▶️Як подати ліквідаційний звіт ФОП 3 група? - https://youtu.be/GMMI09XkiSU ▶️Як подати ліквідаційний звіт ФОП 1 та 2 група? - https://youtu.be/KdV2npRt0IkТерміни подачі:- ФОП 3 група - не пізніше 40 днів від закінчення звітного кварталу в якому закрився ФОП- ФОП 1 та 2 група - не пізніше 60 днів від закінчення звітного року в якому закрився ФОПРекомендація - закрились і через дня 2-3 подали звіт. Не варто тягнути до крайніх термінів. І ще для тих хто не вірить мені по термінах на слово, ось консультація податкової з цього питання - https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=41159Що робити ФОПам, які закрились в 2025р, але вже подали ліквідаційні звіти за старими бланками, без військового збору?Податкова на гарячій лінії каже, що потрібно подати лист про скасування поданого звіту та після скасування подати новий за новою формою. Письмових загальних консультацій доки не було. З командою шукаємо та тестуємо інші варіанти. Як до чогось прийдем - напишу.