👁 18,100
25-05-03 06:20
📝ТЕЦ 6 ще облава!📝Вулиця Ремонтна,біля магазина Їжачок курсує білий джилі с олівками.Випригують на ходу.Забрали хлопця.📝Бориспільська,нова почта 300,два екіпажа📝На академі біля входу в метро обережно📝Вацлава Гавела, 2 чорних та два зелених ходять гуляють вздовж бульвару. Я їх бачив на 13-му номері📝На Драйзера навпроти маку збираються.три джилі(2 золоті,1 сіра,камуфляжний пиріжок)і багато нечисті📝Васильків. Автопарк та круги (в бік масіву), сильно дощить📝Почайна, вишгородська маршрутка - повний комплект, перевіряють📝За горою в бік мартусовки, поворот на бортничи. Буде дощ📝Зазим'я, Міст 🌧🌨📝Метро Дорогожичи выход в парк,прессуют пацанов на 09:15.🌞Калинівка фастівського школа чисто🌞Нещерів-безрадичі чисто🌞Вишневе жд переезд🌞Васильків-Безпятне-Митниця🌞Переїзд зрошувальна чисто🌞Виїзд з Києва по одеській трасі чисто🌞Бортничі.Світла.чисто.🌞Українка - Обухів ( школа)❓Як БП Пуща??❓Як метрологічна хотов?❓Підкажіть як Білогородка Сільпо?❓Як КП биківня?❓Броварський район Калинівка, яка обстановка?❓Підкажіть будь ласка як БП Жуляни?Отправить прогноз - @prognozkiev_bot