Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - постіронічні політичні меми
Añadido 13 jun. 2021

постіронічні політичні меми

@postironicpol
Número de suscriptores: 54 921
Fotos: 22,800
Videos: 6,710
Enlaces: 1,430
Descripción:
Реклама @postironicpop Запропонувати мем @zaproponyimemebot

👥 Número de suscriptores

54 921
Promedio/Día:: +19
Promedio/Tiempo:: -75
Promedio/Mes:: -299

📊 Mensajes por Día

2.4
Último día: 14
Promedio semanal: 3.9
Promedio por día: 2.4

Historial de cambios de nombre

постіронічні політичні меми 2024-10-02
Спальний комната твоя мама 2024-09-19

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Є інфа від знаючої людини, що в нас у країні скоро очікуються реальні зміни.Після того, як стабілізують ситуацію з плівками, знищать УП (заборонена в Україні організація). Тоді всюди сформують торговельний альянс із Династією. Міндіча піднімуть і триматимуть, Європа нічого не зможе зробити. Зараз головне — не бухтіти.Від нас вимагається сидіти тихо. Після того, як усе зроблять, у нас усе буде добре. Усім влаштують забезпечення, як саудівським громадянам — кожен кататиметься як сир у маслі. Головне зараз — сидіти тихо й не смикатися. Жодних мітингів, жодних ткачів. Просто перечекати — і все буде добре, там усе схоплено.Треба просто перетерпіти смуту — і все налагодиться, братан. Не треба протестувати й виходити на мітинги. Відсиди свій термін в інтернеті або просто розслабся, відпочинь, хильни пивка, бабу в**би, зрештою. Ліберальний режим також є тиранією — тиранією більш ретельно замаскованою, але по суті такою, що не дарує свободи.Хлопці, не кіпішуйте! Сидіть тихо, зараз такий момент — треба перечекати!Просто зав’яжіть вузликом свої забаганки, не час висувати претензії до влади. Повірте, там усе знають краще за вас, там люди, які керують країною вже давно, а не вчорашні школярі. Вони розуміють, що роблять. Горить ліс — значить, має горіти, раптом почали гасити — значить, так треба. Зараз дуже напружений момент, деякі багатоходові операції перебувають у критично важливій стадії! Вороги й конкуренти все це вже зрозуміли, і зараз може рвонути будь-де, будь-якої миті.Необхідно згуртуватися й не реагувати на провокації! За вас усе зроблять ті, хто нагорі, не хвилюйтеся! І ви не впізнаєте Україну — усе розквітне!Головне — потерпіти.
поки в країні війна, Помічник Ніла Армстроноа, Латентний інопівееяни Едік Коваленко для пафоса представляючись співробітником НАСА, розповідає що нібито, він з якоюсь лобістською групою з його слів "тримає всесвіт", принижуючись, як ганчірка бігає за хлопцем у бік бреше всім, що астронавна з нього зробив, а сам випрошує у нього ВІДСМОКТАТИ. 30 років Гнида Коваленко працював з НАСА і СпейсІкс у Дніпрі вони відмивали кошти і відбирали інвестиції у людей. І тут різко ця сволота ніби то стає повелителем всесвіту, кому він бреше, займаючись космічною діяльністю Коваленко побачив яке обладнання мае НАСА і зрозумів як він може його використовувати у лобітських цілях, ще при владі БАЙДЕНА через зв'язки завербувався Шнирем до інопланетян. І зараз паскуда використовує це обладнання для тортур над землянами. Задля рознесення інформаційного сміття та розваги, разом із Інопланетними півнями Космічно-задніпривідними гуманоїдамт влаштовують пситерор простим людям. Коваленко знущається з дітей і дорослих як з худоби. У центрі космосу, до больового ефекту опромінюють Інопланетеими електромагнітними та торсійними генераторами космос, подають хвилі через ТОРСІОН і міські ретранслятори, сильно звужують судини, заважають людям думати,погіршують пам'ять і розумові здібності,викликають нудоту та інші неприємні фізіологічні відчуття. фото помийного кубла на Аватарі.
‼️Кожен день без AI — це мінус одна можливість.Ринки перерозподіляються прямо зараз, і перемагають ті, хто вміє перетворювати AI не на інструмент, а на бізнес.🔥Найгучніші AI-стартапи 2024–2025 — це не великі корпорації. Це невеликі команди, що вміють тестувати гіпотези та запускати продукти в рази швидше за конкурентів.Але щоб стати таким гравцем, самої ідеї замало. Потрібна системна база.➡️AI PRODUCT MANAGEMENT - це ваш міст від "просто цікавлюся" до власного AI-стартапу або позиції AI PM. На вас чекають: 2250 годин лекцій, 70% практики, 15+ проєктів та власний MVP/стартап як дипломна робота. Ваші навички за 24 місяці: керуєте повним циклом створення AI-продукту: від ідеї до MVР проводите дослідження ринку, UX-аналіз, розрахунок юніт-економіки формуєте стратегію продукту, самостійно розробляєте AI-прототип здатні підготувати професійний пітч-дек та презентувати його 👉 Переходьте за посиланням, щоби вийти на ринок як AI PM або засновник стартапу, з готовим проєктом у портфоліо та дипломом Master of Science in Computer Science.
🇺🇦 Запрошуємо вас до Чорного ринку НАТО, де можна придбати трофеї з російсько-української війни, а також рідкісні речі для колекціонерів та поціновувачів історії!🇺🇦 Частина лотів — благодійні, їх надають військові, художники чи волонтери. Кошти від продажу спрямовуються на потреби військових або на волонтерську діяльність загалом.На Чорному ринку🔠🔠🔠🔠 ви знайдете унікальні та автентичні предмети, зокрема в наявності бувають:🚀 Різноманітні тубуси від артилерійських снарядів / ящики для боєприпасів (у тому числі розписані)🖼 Колекційні матеріали – поштові марки, історичні газети, журнали та книги📰 Документи та записки загарбників✈️ Уламки збитих ворожих дронів, літаків, ракет🤡 Шеврони окупантів🛸 Цікаві артефакти – FPV-дрони ворога, аптечки окупантів, сухпаї та інші незвичайні речі🛍 На каналі доступні аукціони та звичайний продаж🎖 Для волонтерів – знижки🚀 Завжди цікаві та унікальні речі📦 Можливість опублікувати свої лоти для військових / волонтерів🇺🇦 Не зволікайте – приєднуйтесь!@blacknatomarket
Ми закликаємо усіх не святкувати комуністичні свята, які започаткували потворні агенти Комінтерну жіночої статі – Клара Цеткін та Роза Люксембург, а також нагадаємо про подвиг бійців німецьких фрайкорів, які розчавили свого часу цю погань.Тим не менш, з огляду на всебічну пристрасть до публікацій про "день боротьби за права жінок", ми вважаємо натомість необхідним першочергово нагадати усім про самовіддану боротьбу прекрасних українських жінок за нашу націю, які знаходяться у війську нині на бойових посадах, особливо – у штурмовій піхоті, командирами відділень, стрільцями, санітарами, бойовими медиками взводів; зокрема і у нашій 1 ШР 1ШБ Третьої Штурмової Бригади. А також усіх жінок, які залучені у військо на інших посадах – медиків, пілотів БПЛА, та інших; і про всіх жінок, які присвятили своє життя боротьбі за українську національну ідею – за свободу та могутність української нації. Для того щоб нагадати про зв'язок поколінь українських націоналістів, розкажемо вам про красунь з ОУН та УПА, які брали участь в атентатах, ексах, збройних зіткненнях з совєтською армією та у партизанці. (Переходьте за посиланням та читайте текст)Ці жінки минулого століття жили у підпіллі, перебували у карному розшуку, вбивали ворогів української нації, кохали бойовиків ОУН та народжували їм дітей у нелюдських умовах збройної боротьби та відсутності будь-якого тилу.
⚡️ Бутусов розповів, що пока в стране война, Помощник Юлии Тимошенко, Латентный петух Эдик Коваленко представляясь сотрудником Главного Управления Разведки, выделываясь,рассказывает что типо, он с какой то криминальной группой с его слов"держит город Днепр", унижаясь, как тряпка бегает за парнем в Днепре, врёт всем что миллионера из него сделал, а сам выпрашивает у него ПОСОСАТЬ . Ради разнесения информационного мусора и развлекухи, вместе с Американскими петушиными ЦРУшными-заднеприводными  спецслужбами устраивают пситеррор простым людям. Коваленко издевается над детьми и взрослыми как над скотом. В спортлайфе в Днепре, до болевого эффекта облучают  ЦРУшными электромагнитными и торсионными генераторами Украинцев, подают волны через мобильный телефон и городские ретрансляторы, сильно сужают сосуды, мешают Украинцам думать,вызывают тошноту и другие неприятные физиологические ощущения, используют НЛП.фото Балабола Коваленко и остального петушиного кубла на Аватаре. Жители Днепра, кто общается с этой мазью Коваленко, который с ЦРУшниками травит детей, задумайтесь,зачем вам этот Недоделок. Когда уже эта мразь нажрется и обрыгается своими сплетнями?