Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Постіронічна політологія & Війна ✙
Añadido 14 jul. 2024

✙ Постіронічна політологія & Війна ✙

@postironia_politologia
Número de suscriptores: 2 512
Fotos: 9,700
Videos: 3,310
Enlaces: 808
Descripción:
Використовуємо постіронію як меч та щит проти недополітиків! По всім питанням @post_pol_bot Скинути мем чи запропонувати новину сюди => @post_pol_bot
Fuente

✙ Постіронічна політологія & Війна ✙ | Мем про Фламінго перестане бути мемом до кінця року))Відповідно до дан...

Мем про Фламінго перестане бути мемом до кінця року))Відповідно до даних журналістів, які побували на виробництві, підприємство Fire Point здатне виготовляти 1 таку ракету на день, мета до кінця року - 7 ракет на день.Аналізуючи такі темпи та поставлені найближчі цілі, можна зробити висновки, що ракета FP-5 «Фламінго» не є якимось високотехнологічним та дорогим озброєнням; в принципі це було одразу зрозуміло з примітивної конструкції ракети та пускової установки, але це не є щось високотехнологічне на унікальне.Зрада? - Нє, навпаки - констатація факту, а точніше вигідного для нас вектору розвитку далекобійного озброєння. Відверто кажучи, у нас немає потужних виробництв, науково-дослідних центрів та достатнього фінансування для розробки власної дорогої високоточної ракетної зброї; більше того, розробка наземної мобільної ПУ чи інтеграція ракет на літаки - буде також тривати роками(про кораблі та підводні човни мовчу😁). Тому тут нам дійсно варто йти по шляху «дешево, але масово», ця війна зайвий раз довела ефективність такого методу.Тому тут по факту, як у Гази та ХАМАСу, які застосовують ракети фактично гаражного виробництва, але навіть перед ними Залізний Купол не може відпрацювати ідеально. В нас вони значно окультуризовані під промислові масштаби, тому воно десь і виходить +- на рівні ракет того ж Ірану.Так от, 7 ракет на день🤔Хмм, якщо з 7 ракет долетить до цілі 2 з 1150 кг БЧ кожна - 🤤🤤 впевнений, що цього буде прям більш ніж достатньо. Тому здешевлення і масовість такого дефіцитного для нас виду озброєння як далекобійні ракети - прям жирний плюс.Офіцер ✙ | Підписатись