Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - меморобля #УкрТґ
Añadido 24 may. 2021

меморобля #УкрТґ

@ponyav
Número de suscriptores: 2 233
Fotos: 14,500
Videos: 5,610
Enlaces: 1,900
Descripción:
мєморобля. мемі по вкусу автора (воровані(не смішні(ну іноді не воровані і смішні))) adm @Cekatilo
Fuente

меморобля #УкрТґ | друзі я хотів попрощатисяці 3 роки адмінства цього каналу і 3.5 роки а...

Logotipo de la comunidad de telegram - меморобля #УкрТґ меморобля #УкрТґ @ponyav
524 Vistas/Alcance 2024-09-11 20:20 Mensaje №23072
друзі я хотів попрощатисяці 3 роки адмінства цього каналу і 3.5 роки адмінства тг каналів загалом були прекрасними, але все прекрасне колись закінчуєтьсяодразу перепрошую за corniness, але в таких постах без цього не обійтисяя люблю кожного підписника (let’s get parasocial), тих хто знає мене ще з клубу нестабільності, з мемороблі чи моєї мусорки, тих хто дізнався про мене через меми про гожика/лонгрід про зустріч студентів з гожиком, хто переживав середніх 150 постів на день перелистуючи чи ні, хто приєднався після повномасштабки і хто приєднався під час останніх днів каналу в цьому роцісьогодні мені настало 22 роки і я вирішив що треба таки тач грас, а не адмінити, хоч це й певно заняття якому я віддав найбільше часу в унівєрітаких лонгрідів я не писав десь з 25 лютого 2022, але той сумний бувадмінство це певно найпозитивнішне що зі мною ставалося, кількість соціальності яке воно мені надало нічого не перевершить, навіть мій час в осстут не можу не згадати моїх друзів-адмінів, нинішніх чи колишніх:Діана @chkechБодік @ponyavВилка @viomemeДаня @inmusicitrustСаша @theuniverseofmineСаша @pachkanachosЕнжі @sweet_bruhЧастіс @chastis_logПізалєнта @st4rwormsАня @latershelterМакарош @spaghetti_memonsterТаня @cyberkotletkkaВіка @perlov0chkaПочесні mentions:@memenace (сюди я взагалі з весни 2019 хоча б підписаний, по факту мій перший укртґ канал)@katotheca@oorraannuuss@mapgleosне вмію підсумовувати пости (та і робити висновки насправді хаха), хотів тільки ще раз всім подякувать і побажвти хорошого вечораp.s. цей пост писався мною бухим в переостанньом потязі метро і ще 15 хвилин по дорозі додому, тому не судіть строго за граматику, сам пост і порядок каналів, всім цьом 💙p.p.s. якщо когось забув теж строго не судіть по передній причиніp.p.p.s. ви колись задумувались що “p.p.s.” звучить як «піпіска»?