Fuente
Пончик - Полігончик | Бажаю міцного!Друзі, прийшов час заправлятися на Укрнафті. І цьому є д...
2 080 Vistas/Alcance
2025-02-01 07:50
Mensaje №104
Бажаю міцного!Друзі, прийшов час заправлятися на Укрнафті. І цьому є декілька причин!- дохера заправок- ціна палива - дешевша ніж всюди, якість та сама. Бо саме вони продають це паливо іншим АЗСІ третє найголовніше - з 1 лютого з кожного літра 95 енерджи, дизеля, хот дога і будь-якоі кави йдуть на великий збір в 100 лямів грн на Хартію! Ще раз - робимо найбільший збір в історії Хартіі на 100 000 000 грн і прийняти в ньому участь можна просто заправити машину!Отака історія. Ще дуже хотів публічно подякувати - Украфті їх комерційному і маркетинг директору- Сергію Федоренку і Наталлі Хомік.Команді агенціі I Am Idea за те що придумали таку ідею, змогли іі класно реалізувати не дивлячись ні на що! Аня, Фінашкін - ви і команда топ!Окреме дякую Олеже Томіну - геніальному креатору, режисеру і продюсеру за зйомку 30 грудня і топовий результат. І ще дякую моім побратимам, Антону Рубану, Володі Дегтярьову, Ярославу Друзюку і Пилипу Сухненко, які незважаючи на мою відсутність продовжували готувати проект. А ще канеш окремі квіти геніям Васі Байдаку і Сергію Жадану (генію - геніальна роль) ))) Так що нарешті можна заправлятися на Укрнафті!!)))