Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жага Помсти 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Жага Помсти 🇺🇦

@pomsta_ua
Número de suscriptores: 330
Fotos: 2,500
Videos: 508
Enlaces: 264
Descripción:
Паблік для своїх 🫂🇺🇦 Відео & стрім : tiktok.com/@igrande7 Харків - місто герой! Служу народу України! 🇺🇦

👥 Número de suscriptores

330
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +7

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 3
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Жага Помсти 🇺🇦 2024-10-01
Жага ↟ Помсти 🇺🇦 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 190 26-05-09 07:00
👥 У суспільстві багато істерик навколо мобілізації. Люди кричать, що «ТЦК порушують закон», що «хтось інший має йти», що «все несправедливо». Так, бувають порушення, бувають перегиби, і кожен такий випадок має отримувати правову оцінку. Але є реальність, яку не можливо ігнорувати: без поповнення не буде піхоти, без піхоти не буде фронту, без фронту не буде міст.Війна завтра не закінчиться. Ворог не зникне сам по собі. Лінію тримають конкретні люди — ті, хто стоїть у бліндажах, хто ловить на собі FPV, хто закриває прориви, хто не спить ночами під обстрілами. І ці люди не безсмертні. Їм потрібна ротація, підсилення, заміна. Це не «хотєлка» — це умова виживання країни.➡️ Багато хто любить прикриватися фразами «а чого поліція не воює», «а чого депутати не на фронті». Але воюють і поліція, і депутати, і держслужбовці — гинуть так само, як усі інші. Просто бронелобим цього не доведеш: вони живуть у світі, де війна — це щось далеке, що «обійде їх стороною». Але війна нікого не обходить. Вона приходить у міста тоді, коли нема кому тримати передову. Мобілізація — це не про бажання. Це про те, щоб у Харкова, Києва, Одеси, Дніпра і сотень інших міст був шанс жити. Бо якщо не буде кому стояти на фронті — не буде кому захищати нічиї «права», «комфорт» і «спокій».
👁 186 25-05-25 05:16
❗️8 погибших и более 30 раненых — последствия массированной комбинированной атаки со стороны рф➡️Киев и область - повреждено общежитие и жилые дома. Погибли три человека, более 20 получили ранения.➡️Хмельницкая область – 4 погибших и 5 раненых. Разрушены 6 частных домов, еще более 20 — повреждены, также пострадали учебное заведение и транспорт.➡️Николаев - удар по пятиэтажке: один человек погиб, пятеро ранены. Два этажа разрушены, другие — повреждены.➡️Харьков – по городу ударили 4 БпЛА. Трое раненых, среди них ребенок.➡️ Сумская область – самый массированный удар по Конотопу со времен Второй мировой войны, — сообщает мэр. Разрушен объект инфраструктуры, часть улиц осталась без света. По состоянию на данный момент жертв нет.➡️ Одесса - повреждены автомобили.➡️Черниговская область – удары ракетами и БпЛА. Зафиксировано попадание в разных районах, вспыхнули пожары. Информация о пострадавших уточняется.➡️Тернополь - вследствие удара ракетой типа «Калибр» частично повреждено здание одного из промышленных предприятий