Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пламенний 🔥
Añadido 06 dic. 2025

Пламенний 🔥

@polumiaa
Número de suscriptores: 761
Fotos: 568
Videos: 32
Enlaces: 533
Descripción:
Авторський канал про заробіток. За ваші фінанси відповідаєте тільки ви. • Inst - https://www.instagram.com/daniel_plamenniy • YouTube - https://youtube.com/@danielpolumia • Чат - https://t.me/+XkE1XDmpvA1hZGJk @danielpolumia

👥 Número de suscriptores

761
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -5

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 264 26-06-08 17:47
25€ за реєстрацію + 25€ за кожного рефа від Bybit EU 😎Якщо ви ще не бачили, то зараз можна лутати по 25€/50€ за акк на Bybit EU (європейська версія Bybit). Можна реєструвати на ті ж доки на які вже зареєстрований звичайний байбіт 👇Промка вже перевірена мною, винагороди приходять, головне юзати хороші резидентські проксі - Proxy’s.io (ті що за 3$)Друге - нам потрібна іноземна виписка з Trading212 (в нас як раз Німеччина тут, з минулих промок), або Paysend/Revolute - виписку беремо за 3 місяці за картку на англ мові 🤩 Інструкція:⚪️ Реєструємо акаунт Bybit EU з компа з проксі (обовʼязково за посиланням)⚪️Вставляємо реф код щоб підпадати під акцію - NRWLOAL⚪️Даємо відповіді на питання, підкажу в коментарях ⚪️Пишемо точно такі ж данні як у виписці (номер будинку, місто, поштовий індекс)⚪️Скануємо QR-код з телефону з VPN⚪️Проходимо KYC та загружаємо виписку- Далі обов'язково надсилаємо 125 USDC з іншої біржі з вашим KYC (щоб було одноіменно все)• Після того як прийшов деп, пишемо з якої біржі його робили• Холдимо гроші 3 дня💰За ці дії ми отримаємо 25€ + 25€ за кожного рефа (по суті 50€ за акк)• Антидетект Браузер тутПроксі тут🔥Пламенний | Чатік
👁 446 25-12-24 13:38
Майте свою голову на плечах 😱Дуже часто бачу як люди в тупу заходять у якісь угоди/пози/поради і т.д. від різних інфлів, не подумавши своєю головою і не зробивши ресерч. (Я не виключення) Звісно що якщо ви довіряєте цим людям і вам хочеться полудити це одне, але гроші то ваші і відповідальність ви несете за них самі. Я не кажу що це прям погано, але...За своє криптанське життя я бачив дофіга ситуацій коли інфл щось заколив, воно про*балось або ще щось і люди починали винити інфла, хоча він не брав ваші гроші і не заходив замість вас.Дуже дивуюсь коли люди таке починають писати, ви повинні мати свою думку та що ще головніше - відповідальність. Я теж маю свої гріхи, але я стараюсь працювати над цим.Це також стосується і ситуацій коли люди думають щось про вас, вам не пох? У вашому житті повинні бути ваші цілі, ваші цінності та установки, яким ви повинні не зраджувати ніколи.Що думаєте про це? Хочеться почути вас, думаю я не один про це думав ☕️P.S. усіх вітаю з наступаючими святами!🔥Пламенний | Чатік