Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - полівінілхлорид.
Añadido 14 jul. 2024

полівінілхлорид.

@polivinilkhloryd
Número de suscriptores: 152
Fotos: 557
Videos: 46
Enlaces: 354
Descripción:
музичний інтернет-вигаданий журнал про вуса. чат: @kulkatsekulka скарги та пропозиції: @polivinilkhlorydbot
Fuente

полівінілхлорид. | COPING WITH THE URBAN COYOTE – UNIDAреліз: 25 серпня 1999.жанр: #хардр...

Logotipo de la comunidad de telegram - полівінілхлорид. полівінілхлорид. @polivinilkhloryd
110 Vistas/Alcance 2024-08-13 16:08 Mensaje №1820
COPING WITH THE URBAN COYOTE – UNIDAреліз: 25 серпня 1999.жанр: #хардрок #стоунрок #альтернативнийрок країна: 🇺🇸 сша.тривалість: 36 хвилин 57 секунд.міркування: титул музичного медіа, це звісно поспішний крок з нашого боку, але похуй. все одно ці огляди/синопсиси ніхто не читає. до суті – джон гарсія, затятий скаут в жанрі стоунер та соліст у культовому kyuss. за існування гурта було випущено чотири студійні платівки та завоювання сердець фанатів. розпад гурту в 95 році дав зрозуміти два елементарні явища. перше – стоунер-рок це якесь знущання над музикою. жанр що написаний лише для 5 гуртів (у всіх з яких співає гарсія) друге – закінчення кар'єри гурту на піку своєї слави, це точно натяк на продовження кар’єри в інших гуртах. так в 96 створився гурт «slo burn» що записав один альбом з 9 пісень, але грошей вистачило лише на 4 тому, маємо що маємо.та створення в 98 році гурту «unida», якщо хтось не зрозумів, все ж з тим джоном гарсією.сенсовність чи глибоку мелодійність цих альбомів оцінювати не мені, проте зазначу. альбом про койота, дуже відрізняється від типового стоун звуку, яким там хизувались хлопчики. альбом більш схожий на намагання гурту піти у хард рок, і на диво, в них вийшло це зробити доволі добре.в сучасному світі ніби теж є такий жанр як стоунер, але у всіх талановитих (і не дуже) дядь та тьоть, до сьогодні виходить тільки якісний (або не дуже) оммаж на кюсс. або це моє оціночне судження.альбом дійсно інший і по звучанню і по стилізації, але оскільки гланди гарсії доторкнулись до майже всього каліфорнійського стоунроку, воно звучить однаково.давати оцінку альбому, то не моя робота, висновки підбивати – теж. головне пам’ятайте жанрофобство – це крок до руйнації суспільства.🎬 youtubemusic 🎧 applemusic