Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Número de suscriptores: 4 978
Fotos: 7,940
Videos: 714
Enlaces: 2,890
Descripción:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)
Fuente

🇺🇦політичнийтреш | Ми вже неодноразово писали, що ось це восьме скликання Львівської обла...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш 🇺🇦політичнийтреш @political_trash
1 920 Vistas/Alcance 2026-01-28 19:34 Mensaje №10624
Ми вже неодноразово писали, що ось це восьме скликання Львівської обласної ради є найбільш недолугим, бехребетним і беззубим. Але навіть воно колись увійде в історію, бо це скликання є рекордсменом із кількості квадратних метрів комунального майна, які були вилучені із спільної власності громад області. Більше того, за ці квадратні метри комунального майна обласний бюджет не отримав жодної гривні. Жодної!!! За це ми можемо подякувати кільком депутатам обласної ради, які пишаються своїм членством в постійній комісії з питань комунального майна під керівництвом голосистого Ростислава Добоша. Саме Добош був мотором процесу із відчуження кінотеатру "Львів" у Стрийському парку і передачу його у приватні руки за безцінь. Саме ця комісія під головуванням Добоша своєю мовчанкою "освятила" процес передачі величезного майнового комплексу Львівської обласної клінічної лікарні із комунальної власності у державну. Тепер, коли "жирне" комунальне майно майже закінчилось, ця групка депутатів вирішила, що настав час вимагати від міста Львова віддати у власність області колишній дитячий садок разом з його прилеглою територією нібито для розширення Клінічного центру дитячої медицини на вул. Дністерській, 25. Більше того, ці комерси вже навіть встигли покласти око на приміщення "Укрпошти" на вул. Словацького, 1. Вони уже скерували якесь там звернення до Фонду держмайна і Укрпошти з пропозицією передати їм у власність це "жирне" центрове приміщення, бо воно більше не використовується "Укрпоштою" за цільовим призначенням. Непогані такі апетити у наших нікомунепотрібних обласних обранців, нє?