Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Número de suscriptores: 4 978
Fotos: 7,940
Videos: 714
Enlaces: 2,890
Descripción:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)
Fuente

🇺🇦політичнийтреш | Синютка, тут твій фунт Кандибор врешті отримав підозру 😉За інформацією...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш 🇺🇦політичнийтреш @political_trash
1 920 Vistas/Alcance 2025-07-10 16:00 Mensaje №9471
Синютка, тут твій фунт Кандибор врешті отримав підозру 😉За інформацією Київської міської прокуратури, через службову недбалість, що призвела до руйнування тунелю в столичному метро, директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор отримав підозру 💪На початку грудня 2023 року у зв'язку із руйнуванням тунелю між станціями "Деміївська" - "Либідська" Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену м. Києва та потенційною загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, рух поїздів на ділянці між станціями "Либідська" - "Теремки" зупинили. В той час КМДА ухвалила рішення організувати перевезення пасажирів автобусами, які дублюватимуть маршрут зачинених станцій метрополітену.В ході досудового розслідування встановлено, що Кандибор не контролював роботу столичних підприємств, підпорядкованих йому як керівнику, а також не брав участь у розгляді питань, пов'язаних з виникненням надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, що згодом і призвело до тимчасового закриття станцій метрополітену.Неналежне виконання посадовцем своїх обов'язків призвело до невчасного виявлення аварійної ситуації в метро та невжиття заходів щодоїх усунення. Закриття станцій метрополітену, внаслідок чого було недоотримано прибутки від перевезення пасажирів та організація дублюючих маршрутів наземного транспорту коштували бюджету столиці 164 млн гривень. Саме на таку суму спричинено збитки столичній громаді.