Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦політичнийтреш

@political_trash
Número de suscriptores: 4 978
Fotos: 7,940
Videos: 714
Enlaces: 2,890
Descripción:
Це канал для суб'єктивних оцінок комунікаційних і політтехнологічних фейлів львівських (і не тільки) політиків (або тих, хто себе так називає)
Fuente

🇺🇦політичнийтреш | Друг Цимбалюка - Синютка почав рік традиційно своїми трешовими тіктока...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦політичнийтреш 🇺🇦політичнийтреш @political_trash
1 900 Vistas/Alcance 2025-01-04 13:04 Mensaje №8263
Друг Цимбалюка - Синютка почав рік традиційно своїми трешовими тіктоками і не менш трешовами акціями 🤢Спочатку цей недолугий трешер поперся до зруйнованого музею Шухевича і вчергове розповів казку про те, що фонд Порошенка готовий профінансувати відновлення музею, але чомусь не уточнив, чому за рік, що минув, гроші так і не поступили на рахунки фонду, який займається збором коштів 🤷‍♂Потім Синютка зібрав під Львівською ОВА ядро свого електорату. Середній вік тих, кого зібрав наш славний трешер - орієнтовно 90-95 років. А їхня кількість не перевищувала 50 осіб. І протестували вони проти якогось міфічного "припинення підтримки лікування політв'язнів і репресованих" в моршинському Центрі реабілітації "Говерла". Трешер Синютка або тупо не знає, або ще тупіше маніпулює залишками свого електорату, бо політв'язні і репресовані можуть спокійно лікуватись у будь-якому іншому медичному закладі.Насправді, жодної загрози лікуванню цієї категорії громадян немає. Якщо така була б, то Синютка збирав би не мітинги під ОВА, а позачергову сесію Львівської облради або хоча б термінове засідання бюджетної комісії облради, де єесівці мають аж 4 своїх представники.Але трешер не буде цього робити, бо його партійці забили на нього і знають, що жодної загрози лікуванню політв'язнів і репресованих немає. Тому Синютка і далі буде маніпулювати своїм 90-річним електоратом. Ті будуть ходити на мітинги, а Синютка буде зі свого панського обійстя писати обурливі дописи 🫤