Fuente
🇺🇦політичнийтреш | Вечір, 5-го. Десь у центрі Києва. Квартира в стилі "розумного мінімалі...
2 200 Vistas/Alcance
2024-12-05 20:30
Mensaje №8059
🏙 Вечір, 5-го. Десь у центрі Києва. Квартира в стилі "розумного мінімалізму". Чути дивні звуки: "бум-бурум-бурум-бурурум ... одне слоненя, двоє слоненят, троє слоненят ..." - Діма, ти шо робиш ?- Оксана, відстань ...- Діма, ми чого сюди приїхали ?- Бум-бурум ... четверо слоненят ...- Діма, я зараз встану і піду (ображено)- Оксана, та почекай, я рахую ...- Діма, що ти там, бл*дь, рахуєш ?- Рахую, скільки жінок потрібно призвати, щоб я мав про що заявити з трибуни ... п'ятеро слоненят, бум-бурум ...- Діма, ти здоровий ? Давай температуру поміряємо, заодно зуби перевіримо ...- Оксана, від*бись, бачиш, я в образі ...- Діма, може я тобі краще Hustler на айфоні увімкну, щоб ти згадав про правильний образ?- Оксана, який нах*й, Hustler, вчора он Гетманцев запитав, чи мені не соромно, а ти знову за своє ...- Діма, я піду ...- Бум-бурум-бурум ... шість слоненят ...- Балабол і альфонс, обіцяв нерозумні пестощі до нестями ... - Оксана, піди на кухню чаю зроби, холодно - Діма, щоб було тепло, потрібно не чай, а рухатись (тонко натякаючи на товсті обставини)- Рухатись будемо на останньому ряді у сесійній залі. Коли я буду підскакувати і щось заявляти, ти будеш активно кивати головою в знак повної згоди- Точно дурак. Пора групу переназвати. Бо з розумом - проблеми. З усім решта теж (ображено)- Оксана, а давай завтра "усе решта"- Діма, та пішов ти ... завтра знайду іншого, без слоненят, але з мозгами і усім решта, робочим...- Бум-бурум ... Сім, сім слоненят ...У коридорі було чути ображене схлипування і знайомий мотив "я королева ночи сегодня буду, а это значит точно - тебя забуду, ты теперь свободный, больше ты не модный, давай". Хлопнули вхідні двері. У відповідь на стук каблуків по сходах, з конспіративної квартири "RiD" лунало тихе "бум-бурум-бурум". Він продовжував рахувати ...(с) ПолітБавовнаПідписатись ✍️